Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a pincér srácok?

Figyelt kérdés
Pincér leszek, szeptembertől, és 20 éves vagyok. Vajon ad némi extra vonzalmat a pincér uniformis majd? :)
2010. aug. 19. 21:01
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Hmm. Alapvetően egy jólszituált, elegáns, sármos faszinak tartanak, pedig semmit nem csinálok, csak mosolygok és beszélek...a fenekemre is mondták már hogy jó, nem egyszer, bár ahhoz az önbizalomhoz amit én erőltettem magamra, ez nem sokat dobott.

Úgy vagyok vele, hogy adom a maxot, ha pofára esek, akár szó szerint, akkor így jártam. Addig nem aggódom semmin.

2010. aug. 19. 21:45
 12/32 anonim ***** válasza:
Ha tudnád milyen szerencsés vagy. Nap mint nap olvasom itt a huszonéves srácok siránkozásait és önbizalomhiányos monológjait.
2010. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam egy szépségnek, és nem vagyok elégedett a külsőmmel. Ezt a kisugárzásommal próbálom kompenzálni. Véleményem szerint van kiállásom, és tudok kommunikálni az emberekkel. Ezt az oldalt csak érdkességképpen nézem, mert van egy két "érdekes" kérdés, és enyhén fejeztem ki magam :-D


A melóhelyen flörtöt nem kezdeményezhetnék ez biztos. Ha a csaj nyomul (márpedig jó lenne ha ilyen csajokból több lenne, mert szeretem :D) akkor mindenképpen reagálnék rá. Persze nem arról a nyomulásról beszélek, hogy néz, néz, néz, de nem csinál semmit csak elpirul ha odamegyek, mert ez veszett ügy :)

2010. aug. 19. 21:49
 14/32 anonim ***** válasza:
Pont ezzel a kiállással van szerencséd. Ha valaki csak összezárja a kezeit és néz majdnem sírva az a büdös életbe sem kap normális melót és nem lép előre, de ha valakinek van kiállása, kisugárzása és el tudja magát "adni", az a jég hátán is megél. Valószínű ezért vagy te sármos, mert a biztonságot látják benned, jó a kiállásod, a fellépésed. Sok faszi nem gondolja, hogy ez számít, pedig ez nagyon fontos a nőknek.
2010. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Én a flörtöt, a beszélgetést egy játéknak élem meg. Ti lányok sose tudjátok elég magasra ütni a labdát, és itt nem ilyenekre gondolok, hogy:


-Most akkor, ez itt egy lyuk?

-Hmm, milyen lyukról beszélsz édesem?


Tehát nem ilyen flörtökre gondoltam. Szeretem a hosszú, teljesen passzívan szexuális töltetű beszélgetéseket, amikor sose mondjuk el mi van, csak utalgatunk rá, és azt is csak épphogy. Sokan hiszik, hogy csak a pofám nagy, aztán jön a meglepetés :) Szeretek beszélni, ezt aláírom.

2010. aug. 19. 21:57
 16/32 anonim ***** válasza:
Kár rád a pincérruha, nélküle is elboldogulsz. Ismertem egy ilyen típusú férfit, ő sokkal idősebb volt nálad, nála férfiasabb alakkal sosem találkoztam.
2010. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Én sose neveztem magam férfiasnak, eléggé primitívnek tartom. Férfias szerintem egy jó borosta, amivel én nem rendelkezem, viszont tudok beszélni, és karizmatikusnak tartom magam mindenféle egoizmus nélkül. Viszont lehetséges, hogy némi önbizalomhiányban szenvedek, amiért itt írogatom ezeket a sorokat :)

Bár lehetséges, hogy csak unatkozom, vagy passzívan sajnáltatom magam, ha már élvezhetem a névtelenséget, és az életben nem tehetem :-D

2010. aug. 19. 22:06
 18/32 anonim ***** válasza:
Akkor nem sok fogalmad van a férfiasság jelentéséről. Egyesek szerint a péniszt jelenti, szerinted a borostát :D A karizmatikus egy tulajdonsága, ami a férfiasságot alkotja :) A férfiasság egy pozitív jelző, a lehető legpozitívabb egy férfinek. Egyébként szerintem inkább az anonimitást élvezed :)
2010. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy mi a férfiasság, vagy is az mi, amit ti nők "férfiasnak" neveztek. Valahol tudom, hogy mindent megteszek azért, hogy "férfias" legyek, de ezt sose mondom magamról, mert mégiscsak vonzóbb ha egy fiatal "férfias" srác még szerény is, nemde? :-P
2010. aug. 19. 22:14
 20/32 anonim ***** válasza:
:D Ez aranyos volt :D
2010. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!