Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a pincér srácok?

Figyelt kérdés
Pincér leszek, szeptembertől, és 20 éves vagyok. Vajon ad némi extra vonzalmat a pincér uniformis majd? :)
2010. aug. 19. 21:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Elképzelhető :) Alapból udvarias társaság és én okosnak tartom őket. Szóval minden esélyed megvan az extra vonzalomra, sok sikert :) 21/N
2010. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Ha szarul nézel ki külsőre nincs kisugárzásod,akkor nem.
2010. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
ja ,főleg ha a főnök kiszúrja, hogy csak a fiatal pipiket szolgálod ki, akkor tuti ki is fog rúgni.
2010. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Kisugárzás helyén, sose volt gondom a csajoknál. 10 éve úszok, tehát nem hinném hogy baj lenne velem ilyen szempontból.
2010. aug. 19. 21:20
 5/32 anonim ***** válasza:
Nyert ügyed van akkor :) De hová akarsz ennél jobbat? Azt mondod a kisugárzás rendben, akkor minek az extra? :) Telhetetlen vagy :D
2010. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Ha már azt a rohadt tálcát kell cipelnem egész nap, akkor legalább valami szórakozást nyújtson már a munkahely :)

Mondjuk egy extra helyszínt, ahol ismerkedhetek, flörtölgethetek, mert most amúgy sincs senkim

2010. aug. 19. 21:28
 7/32 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen helyeken tilos flörtölni tudtommal :D Én néha annyira próbálkoztam még fiatalabb koromban a pincér fiúknál, de semmi, csak vigyorogtak, de kétségkívül mindig elegánsak és udvariasak, ami nagy előny :)
2010. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ugyan :)

Ha a mosolygás munkaeszköz (ami nálam mindig alap), akkor egy gyors számcsere, pár oda vissza dobott labda után nem hinném, hogy a munkámat, vagy az étterem hírnevét is veszélyeztetné. Feltéve ha a csaj fog próbálkozni :)

2010. aug. 19. 21:40
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég voltam nyaralni,és a szállodába, az étterembe volt egy helyes pincér fiú. Állandóan őt bámultam,mosolyogtam vigyorogtam meg minden.Abszolút észre se vett (lehet nem is tetszettem neki:D) elvette a tányérom,majd udvarisan annyit mondott hogy egészségedre és ennyi.Nembaj, legalább bámulhattam a fenekét öt napon keresztül:D:D Nemtetszik a nadrágba belehúzott ing/póló de az ilyen pincér fiús stílusba szerintem irtó szekszuális:D
2010. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nahát velem egyik sem cserélt számot. Talán közrejátszhatott, hogy lakodalom volt és a családdal voltam? Na mindegy, egyszer majd újrapróbálom :D
2010. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!