Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a pasi ismerkedés közben belöki, hogy 12 macskával él együtt?

Figyelt kérdés
Én megdöbbentem.

2021. márc. 26. 16:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt, a macskák kb annyira érdekállatok, mint a kutyák. A kutyákat is étellel motiválják tanulásra. Másrészt a rossz természetű állat a nem megfelelő gazda miatt van. Nem rosszindulat miatt, pusztán a nem tudás elég lehet ehhez. Nekünk a szomszédban lakik 2 valószínűleg autista gyerek (járnak külön terápiára emiatt, szóval valóban van gond velük, csak a pontos diagnózist nem ismerem). A legnagyobb cicánk imádja őket, pedig soha nem adtak neki enni. Szeret velük lenni, játszani velük, ha elege van, egyszerűen odébb megy, sose bántotta őket. Mint kb bármilyen más háziállat. Az "én cicám" pedig folyton elémjön a buszmegállóhoz, mert megtanulta, mikor végzek, és hazakísér. Otthon meg olyan, mintha az árnyékom lenne, folyton jön mellettem. Amikor beteg voltam, felváltva jöttek oda dorombolni, pedig nem tőlem kapták akkor a kaját, mert felkelni se tudtam az ágyból.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy kötelező szeretni őket, mert nyilván nem, de egy alapvető tiszteletet megérdemelnek, mint bármilyen háziállat, legyen az kutya, nyúl, kígyó. A minimum, hogy nem teszünk arra utaló megjegyzést, hogy a kutyánk szétszedné őket, mi meg hagynánk. Békében is lehet nem szeretni az olyan állatokat, amiket nem szeretsz.

Kérdésre válaszolva: 12 macska nem kicsit sok. Főleg lakásban/házban, hacsak nincs egy kisebb kúriája. Aggódnék, hogy felelős állattartó-e, rendesen teszteltette, oltatja-e őket. Én kb minden állatot szeretek és befogadnék, de felfogom a határaimat, és csak akkor fogadok örökbe, ha megfelelő életminőséget tudok biztosítani számukra. Szóval emiatt aggódnék, egyébként nem zavarna.

2021. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem a macskákkal van a baj, hanem ez így tényleg sok. Mondjuk én adnék esélyt a palinak, mert nagy állatbarát vagyok, de mellénk jobban illik olyan ember, aki kicsit kordában tart minket.


Amúgy a macskák nem igaz, hogy érdekből jönnek csak és nem is olyan ridegek és számítóak, mint amilyennek elsőre tűnnek. Megközelíthetetlenek távolról nézve, de csak mert nagyon sebezhetőek és egész életüket félelelemben töltik, állandóan résen kell lenniük. Soha olyan ellazult macskát még nem láttam, mint amikor a cicánkat be kellett zárnom a macskahordozóba, amíg a kutyáimhoz szoktattam.


Volt cicánk, aki úgy jött elém az úton, amikor munkából későn tekertem hazafelé, mint egy kutya. Van olyan befogadott macskánk, aki 5 macskához nem szokott kutyám ellenére az élete kockáztatása árán is jött mindig, hogy a közelünkben lehessen. Nem a kaja miatt, azt megkapta a hátsó kertben is, ahova kutya nem mehetett. Egyszerűen szüksége volt az emberre, a szeretetünkre. Tény, hogy nagy önérzettel rendelkeznek, ő pl. 3 hónapi nem volt hajlandó bent aludni, amikor befogadtunk egy kis kölyökcicát az út mellől, annyira vérig sértődött, hogy simogatni se engedte magát, pedig amúgy nagyon bújós macsek. 3 hónap után meguntam a lázadását, bepateroltam az ölembe és 2 órán át lefogtam és simogattam egy film alatt. Utána is elvonult ki az udvarra, viszont másnap reggel felébresztett hangos nyávogással és egy cickány várt a küszöbön. Nagyon örültem neki, egy hét múlva kaptam még egyet.:D Se azelőtt 1,5 évvel, se az azóta eltelt 5 évben soa többé nem fogott meg se egeret, se semmit, legalábbis engem nem örvendeztetett meg velük többé. :D Szóval irtó jó fejek a macskák, de tény, hogy mások. A kutyáimat ébren megműthetném érzéstelenítés nélkül, akkor se harapnának meg, a macska nem tudja olyan mértékben uralni magát. Ha választani kell, gondolkodás nélkül a kutyát választanám, de a macskákat nem lehet távolról megítélni, mert egész mások.

2021. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%

Macska, mint érdekállat. Ebből látszik, hogy a kérdezőnek gőze sincs az állatokról. Ráadásul valószínűleg az irányítással lehetnek gondjaid, ha ennyire zavar, hogy egy állat nem ugrik a segged nyalni. Egy kutyára is lehet mondani, hogy ő meg ok nélkül szeret, buta állat.

Én szeretek minden állatot, és volt olyan cica, akit sosem etettem, de átjárt sokat és mindig a fenekemben volt, hogy szeressem :)


Szóval neked kedves kérdező semmilyen ember nem való.

2021. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha botokkal jösztök mü kaszával jövünk,


Ha minimaxxal jösztök mü parittyával lövünk.


Ha semmivel se jösztök mü el se jövünk,


Tankkal éjszaka rátok megyünk.


Ha repülővel jösztök, mü mozdonnyal jövünk


Ha tükrükkel jösztök mü essze vissza törünk.


Ha sereggel jösztök mü me se cseszünk,


A delete gombbal mü megsemmisittünk.

2021. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem jönnék össze vele. Módfelett büdös lehet a lakása és igénytelen. Akármilyenek a macskák, cukik vagy nem cukik, az egy csöves kupleráj ott, azt' ennyi.
2021. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha egy pasinak macskája van, az már alapból furcsa. 12 egy házban, az már egyenesen beteges. Bele se merek gondolni, milyen büdös lehet ott.
2021. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
32%

Akik szerint a macska büdös, azok tisztában vannak vele, hogy vannak olyan almok, amik a szagokat is magukba zárják? Elég hatékonyak. Plusz igen, takarítani kell. Az ivartalanított kandúr pedig nem spriccel sehova, ergo ettől sem lesz büdös semmi. És igen, a macskakaját sem szabad kint hagyni sokáig, ha nem eszik meg. Magyarán, aki normálisan tartja az állatait (mert nem megfelelő higiéniával minden állat büdös), ott nincs szag. Nálunk 4 macska van, vagyis, szüleimnél, mert már jó ideje nem ott lakok, soha nincs büdös miattuk. És nem azért, mert "megszoktam", az albérletben nincs semmilyen állatunk, érezném, mikor visszamegyek látogatóba.

De egyébként az ember is büdös, ha nem mosakszik, vagy ha nem húzza le a wc-t maga után 🤷‍♀️

2021. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!