Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a pasi ismerkedés közben belöki, hogy 12 macskával él együtt?

Figyelt kérdés
Én megdöbbentem.

2021. márc. 26. 16:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%

Egy picsa vagy. Minden ember egy kalap szart se ér, amelyik nem szereti a macskákat.

Randiznál vele, de mivel vannak állatai (akiket lehet mentett) te már nem, mert jaj macskái vannak. És akkor ki is az érdek?

Juj neked amerikai pitbullod van, gondolom jó sokért....szánalom

(teszem hozzá én a kutyákat is szeretem)


Egy macskához sem lehetett még sok közöd ilyen buta felfogással. Én ha megkedvelnék valakit és olyan állata lenne, amelyiket történetesen nem kedvelem, hát próbálnám megismerni.


De lehet ez a 12 macska jó szűrő. Kiszűri a felesleges embereket

2021. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
A macska mindig csak akkor jön, ha kell valami. Soha nem ok nélkül. A kutyák pont nem ilyenek. A macska nem egy társ és jóbarát, aki önzetlenül vár rád és ok nélkül szeret. De talán még egy tengerimalac sem annyira érdek állat, mint egy, egy macska. Te meg full primitív gyárimunkás csaj vagy. Mosd ki a szád. A primitív parasztok, kapával, kaszával beszélnek így a falu szélén. De lehet ott is állsz a sarkon....
2021. márc. 26. 16:59
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
Főzés közben ott van a pulton? Na az broáf...
2021. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Nyominger kérdező :D maradj a pitbulloddal , tuti neki kelleni fogsz. csóri
2021. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

Hú kérdező, de kur va unszimpatikus vagy. Gyári munkások mind primitívek, viszont te biztos a hat diplomáddal vagy ilyen intelligens.

Sok sikert

2021. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%

Azt a 12 cicát el kell tartani, ennyiről felelősségteljesen gondoskodni nem lehet.

Egy macskára havi szinten simán rámegy 6-10ezer, amihez ha kell, az állatorvos díja plusz gyógyszer rájön.

A macskák helyigényes állatok, különben verekednek.

Nem a macskák miatt nem folytatnám az ismerkedést, hanem mert felelőtlen. Mindegy hogyan jött össze ennyi, ez így nem állattartás, hanem állatkínzás.

2021. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Jesszus. 12 macska? Egy házban? Na azt etetni, takarítani egy álom lehet. Szerintem ez már nagyon nem egészséges :/
2021. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
41%
Hát ott szépen elköszönnék, utálom a macskákat
2021. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
58%
Hát igazad van kérdező,offolnám én is a dolgot...
2021. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

“A macska mindig csak akkor jön, ha kell valami. “

Látszik, hogy a büdös életben nem volt macskád, csak nem szimpatikusak, ezért kitalálsz valami kamu indokot, amiért utálhatod őket 😀

Akinek van/volt már macskája, az pontosan tudja, hogy nagyon is tudnak szeretni. Ráadásul nem csak vakon követnek valakit, mint a kutyák, ki kell érdemelni a szeretetüket és a BIZALMUKAT. A testbeszédük is TELJESEN más, mint a kutyáké vagy az embereké, ezért aki nem ismeri őket, nem is tudja felismerni a szeretetüket.

Ha neked nem szimpatikusak, az rendben van. De ha nem tudsz róluk semmit, minek ócsárolod őket?

2021. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!