Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még egyáltalán olyan csajok akik kívül-belül szépek? Mert egyre rikább-. -'

Figyelt kérdés

Vannak még egyáltalán olyan csajok akik kívül szépek, de belül is??

Aki nem csalja meg a pasiját, nem nézi hülyének, szereti, zereti, ha a pasi cirógatja, simogatja, szép alatt igazán azt értem, hogy ápolt, és ad magára, de ugyanakkor nem is egy hülye ribi.Nem nét le másokat, és lehetvele jókatbeszélgetni, nem csak hogy milyen rucit vett a plázában, kellően "gyerekes" néha, de ha kell határozott és komoly.


2010. aug. 19. 00:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ja és az, hogy a szép, aranyos lányokat tahó pasikkal látod, az azért van, mert aki aranyosnak tűnik, az nem biztos, hogy intelligens is, és nem biztos, hogy intellektuális igényei is vannak egy kapcsolatban. A csajodról is, akiről azt hitted, hogy belül tökéletes, kideült, hogy nem volt az. A látszat 95%-ban csal.
2010. aug. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem például van egy lány ismerősöm, na ő a kívül-belül tökéletességnek egyik mintapéldánya. Magas, szőke hosszúhajú, karcsú, nagy mellei vannak, bájos arca, természetesen mosolygós és kedves, mindenki szereti. Na, ő például egy nagyon helyes fiúval van már évek óta, de a fiú emellett intelligens is, komolyan zenél, mellette jogot hallgat stb.


Szóval ezek a típusok általában megtalálják egymást.

2010. aug. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Még egy lány ismerősöm eszembe jutott. Ez a lány hasonló szőke ciklon (karcsú, nagy mellek, hosszú szőke haj, baba arc), bár ő olyan 27 körül lehet, és webdesigner. Ez a lány nem olyan mosolygós, de nagyon intelligens és kreatív, szóval számomra tökéletes.

Na, ez a lány is egy magas, jóképű fiúval van, aki animációkat készít, és elképesztő agya van, kreatív, nagyon hasonlítanak egymásra ilyen szempontból, mindketten nagyon intelligensek.


Tehát ezek a lányok ilyen fiúkkal vannak :)

2010. aug. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a leírás illik rám is:) de én meg pont pasikba nem találok olyat aki kívül-belül is olyan, mint én elképzeltem, de látom sokan mások is vannak ezzel így:)
2010. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!