Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még egyáltalán olyan csajok akik kívül-belül szépek? Mert egyre rikább-. -'

Figyelt kérdés

Vannak még egyáltalán olyan csajok akik kívül szépek, de belül is??

Aki nem csalja meg a pasiját, nem nézi hülyének, szereti, zereti, ha a pasi cirógatja, simogatja, szép alatt igazán azt értem, hogy ápolt, és ad magára, de ugyanakkor nem is egy hülye ribi.Nem nét le másokat, és lehetvele jókatbeszélgetni, nem csak hogy milyen rucit vett a plázában, kellően "gyerekes" néha, de ha kell határozott és komoly.


2010. aug. 19. 00:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
minden férfi ilyen nőt keres, és ha talál, elveszi.
2010. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Számomra a szép csaj, mint már mondtam az, aki törődik magával, tehátad magára.. Most nyilván senkinek sem tetszik, ha egy csaj koszos ruhákban jár+zsíros hajjal, sőta körme alatt kosz van...>>Na , számomra ezek a "csúnya" lányok.
2010. aug. 19. 00:51
 13/24 A kérdező kommentje:
Amúgy azét vagyok tele szóközhiányokkal+stb.. mert gyorsan gépelek.
2010. aug. 19. 00:54
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Hát én okos vagyok, vicces, szép, de koszos a kezem, mert most rajzoltam szénnel. Sajnálom, ez van. :(

23/L

2010. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Én is ki tdnám forgatni mások szavait...-.-"De azét köszi!
2010. aug. 19. 00:56
 16/24 anonim ***** válasza:
Az o.társam,Dóri az.
2010. aug. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
énis szoktam szénnel rajzolni, de attol még folyik a csapbol viz :D
2010. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ja, és én is gyorsan gépelek, de még mindig a space a legnagyobb billentyü
2010. aug. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Az eddigi kérdésekre csak f*szságokat válaszoltam, de ez engem is érint. Nos, egy jó ideig keresgéltem de énis találtam egy ilyen lányt. Nagyon ritka, ha találsz egyet akkor jól őrizd meg!
2010. aug. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igen, vannak, csak ezek a lányok annyira ritkák, hogy hatalmas a rajongótáboruk, ezért általában magukhoz hasonlóan kívül-belül szép és értékes srácokkal járnak.

Legalábbis a környezetemben ezt tapasztaltam.

2010. aug. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!