Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
15F vagyok és sajnos nincs barátnőm. Ha van valami buli akkor mindig iszunk és akkor én mindig elkezdek baromságokat mesélni, úgy hogy közben szivatom a mellettem lévő "idétlenebb" gyerekeket. Ezzel semmi gond mert minden haverom nagyon örül neki hogy baromkodok, mert nagyon jó vicceim, vannak. De ha elkezdek baromkodni akkor nem tudok leállni és ez néha szellemi fogatékos hatást kelt. Szóval pozitiv gyerek vagyok, csak még nem volt barátnőm. Mi lehet a gond? Min változtassak?
2010. aug. 18. 22:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mindenki félreértelmezi a kérdést. Én nem részegen is nagyon vicces vagyok. Csak ha iszok akkor nem lehet megállitani és akkor van az amikor szellemi fogyatékos hatást keltek.
2010. aug. 18. 22:57
 12/19 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg ha én ezt értem:D

1 hete mindennap írogat ide egy 15 éves 'srác'véletlenül,hogy nem kelt-e fogyatékos benyomást az emberekben,ha túl vicceli a dolgokat,és hogy ez lehet-e az oka annak,hogy nem talál barátnőt.

Figyu állj le,igen fogyi benyomást keltesz ha idiótán vicceled túl a dolgokat,humorban is van egy határ,amikor látod hogy a többiek megfulladnak a nevetéstől,biztos lehetsz benne hogy elérted amit akartál,és abba hagyhatod.Ha tovább viccelődsz,átmész idiótába és inkább gáz leszel,mint humoros.Ezért a csajok belegondolnak hogy lehet hogy jófej vagy,de mondjuk belegondol hogy mi lenne ha egy helyen kettesben lennétek.Halálra égetnéd,ezért inkább csak a vicc kedvéért kívánkozna a társaságodba.Tehát szerintem tanulj meg emberien humorizálni,mert hiába tartanak viccesnek a haverjaid,egy csaj nem haverként gondolkozik,ha kapcsolatról van szó.

2010. aug. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én egyszer irtam ide valami hasonló kérdést, de az már több mint egy hónapja volt. De amikor látom, hogy mindenki röhög akkor nem állok le, sőt ha leállok akkor figyelmeztetnek, hogy mondjak még valami vicceset.
2010. aug. 19. 10:11
 14/19 anonim válasza:
az mindenkinek a saját dolga hogy mikor kezd el inni vagy akármit csinálni ha akarja. viszont attol még tényleg nem fogsz csajozni hogy vicces vagy és részeg. a csajozás másik téma.
2010. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lehet nemkéne hülyét csinálni magadbol meg másokbol is hanem a csajjal kéne beszélgetni (Y) :D
2010. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem se igy kéne nekiállni.igyál,ha neked ez jól esik,de akkor ne a kocsmába akarj magadnak csajt szerezni.mert erre a csajok egyáltalán nem vevők,ilyennel csak a k_rvákat tudod felszedni.-.-
2010. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet picit vissza kéne fognod magad ilyen téren. Pl a nagyon vicces, néha idétlen srácokat én csak barátnak tudom kezelni, néha komolyabban viselkedj, persze nem azt mondom, hogy ne élvezd az életet csak hát na...
2010. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet nem nézek ki rosszul csak szeretek baromkodni és igy egy csaj sem akar velem szóba állni thát ennyi? 14/F
2010. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az jó dolog h vicces v az nekem is bejön,jó dolog,de csak mértékkel.:D

Am ha van vki akit kinéztél akk szemezz vele vagy bókolj meg ilyenek.:D És majd megtod h ő mit akar,h kellesz-e neki..

ha meg nincs kiszemelt és azt várod h sorba álljanak a csajok akk nem tok tanácsot adni.:D


15L

2010. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!