Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
15F vagyok és sajnos nincs barátnőm. Ha van valami buli akkor mindig iszunk és akkor én mindig elkezdek baromságokat mesélni, úgy hogy közben szivatom a mellettem lévő "idétlenebb" gyerekeket. Ezzel semmi gond mert minden haverom nagyon örül neki hogy baromkodok, mert nagyon jó vicceim, vannak. De ha elkezdek baromkodni akkor nem tudok leállni és ez néha szellemi fogatékos hatást kelt. Szóval pozitiv gyerek vagyok, csak még nem volt barátnőm. Mi lehet a gond? Min változtassak?
2010. aug. 18. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
szerintem tényleg szellemi fogyatékos vagy ha akarsz baratnőt és mégsem jön össze.
2010. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
35%
majd leszek en ;)).....nekm se volt baratom soha.....en se tudom min valtoztassak......nyugi nem vagy egyedul 13/L
2010. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mr.Májköl ***** válasza:
Ne legyél kretén, és akkor találsz barátnőt is.
2010. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 évesen részegségig iszod magad, ne haragudj , de nem vagy normális, és egy normális lány soha nem fog veled leállni. De, ha szerencséd van , kifogsz egy alkoholista tini p...át, akivel majd együtt trógerkodhattok.
2010. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Utolsó hozzászólóval abszolút egyet értek..15évesen hova iszol még?

...

2010. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Látom nem vágjátok a lényeget. Nem az iváson van a lényeg mert azt mindenki csinálja. Hanem azon, hogy én vagyok a legviccesebb, mégsincs barátnőm.
2010. aug. 18. 22:34
 7/19 AfroAmerikai ***** válasza:
22:25-el kell egyet értsek. 15 évesen részegre iszod magad, nyomin viselkedsz és csodálkozol? Gondolkozz már egy kicsit ember! Béke
2010. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 AfroAmerikai ***** válasza:
Honnan tudod, hogy te vagy a legviccesebb? Ha csinálsz valami szerinted vicceset, és nevetnek az 2 félét jelenthet: vagy rajtad nevetnek, vagy veled. Nincs még barátnőd, szerinted melyik lehetőség az igaz?
2010. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenki elismeri, hogy magasan én vagyok a legviccesebb. Csak van amikor már én is úgy érzem, hogy szellemi fogyatékos hatást keltek, de ezt a többiek nem mutatják ki, csak nevetnek a vicceimen.
2010. aug. 18. 22:40
 10/19 anonim ***** válasza:
Feldughatod magadnak a poén gyárodat részegen még Pista bácsi is vicces am is igy max oan lányokat kaphatsz meg akiket pl a Sarkon is csak itt annyi a különbség h nem kell fizetned..
2010. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!