Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul döntenék, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul döntenék, ha az írásképe miatt visszautasítanám, hogy megismerjem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A héten munka kapcsán megismerkedtem egy férfival. Csak pár percet beszéltünk, jó benyomást keltett, de nem gondoltam tovább semmit, 5 perc múlva kb.már azt is elfelejtettem, hogy létezett. Tegnap bejelölt facebook-on és megírta, hogy nagyon szimpatikusnak talált és szívesen megismerne (nem csak ennyit írt, de ez volt a lényeg). Így hogy belegondoltam, ő is szimpatikus volt nekem. Stílusos, jó kiállású, jóképű, mosolygós, udvarias. De az írása olyan igénytelen, tele van mindenféle elgépeléssel. Ékezet hol van hol nincs, ha van, hol ebbe az irányba néz, hol abba. Ez nekem elég kiábrándító, mert én azért viszonylag igényes vagyok az írásképemre. Persze biztos bele lehet kötni, de az övé tényleg hanyag volt. Mintha azért annyit már nem érne neki a dolog, hogy legalább átolvassa azt az 5 sort, mielőtt elküldi. Másrészt viszont kicsit magamat is cikinek tartom, hogy ezen rugózok egy napja. Helyesírásilag egyébként rendben van. Szerintetek most én vagyok a hülye? Mondjátok meg őszintén, mert lehet hogy csak én kerítek ennek ekkora feneket, és azt is jó lenne tudni.
2021. márc. 14. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteg gépelési hiba van vagy éppen helytelen autocorrect javítás az online kommunikációban.


Szerintem nem lehet bárkit is ez alapján megítélni.


Amúgy ... örülj neki, hogy nem olvassa el 5x az üzenetetit elküldés előtt. Legalább tudod, hogy ha ír az egy igazi reakció, nem egy specifikus látszatot felkeltő előre megfontolt hamis üzenet.

2021. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Mérlegeld, hogy az írásképe mennyire képes befolyásolni a szeretet áramlását, a kapcsolathoz való viszonyulását.


Én a helyedben adnék neki egy esélyt, lehet pozitívan csalódsz.

2021. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

"Rengeteg gépelési hiba van vagy éppen helytelen autocorrect javítás az online kommunikációban."


Csak ha az ember igénytelen.

2021. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ. Mobilon az én ékezeteim is csálék, és lehet hogy sietett, azért gépelte el. Engem ez nem zavarna. A valódi helyesírási hibák azonban zavarnak: amikor a muszáj szóban valaki j helyett ly betűt ír, vagy ha valaki valamit mond az mondd (ez utóbbit itt a gyakorin látom állandóan, felszólító alakot írnak, amikor nem kéne).
2021. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Páromból szinte sugárzik a szeretet felém :) Emellett nagyon intelligens, nagyon érdeklődő és tudásszomjas (ADHD-S, emiatt kábé folyamatosan ismeretterjesztő videókat hallgat, hogy lekösse az agyát)


A helyesírás viszont nagyon nem az erőssége, és rendszerint fordítva írja az ékezeteket. Az írásképe is... érdekes :D

2021. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyesfajta íráskép a belső igénytelenség kivetülése, hacsak nem valami betegség (ADHD, diszgráfia) áll a hettérben.


Engem zavarna.

2021. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*háttérben
2021. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet fordítva írni az ékezetet? Nekem fel sem ajánl ilyen lehetőséget a telefonom, se a GO Keyboard amit használok, sem pedig a Samsung A50 eredeti billentyűzete.

Én egyébként az igekötős igék helytelen írására vagyok kibukva, az is rendszeres itt, mert telefonok redre rosszul javasolják.

2021. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"mert telefonok redre rosszul javasolják"


Ezért kell azt a hulladékot mindig kikapcsolni. Én agyf@szt kapok attól, amikor a telefon okoskodni akar. :)

2021. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Alapból butábbnak gondolnám, és nem akarok olyannal kapcsolatot, akit butának tartok.
2021. márc. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!