Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tetszek neki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Gyakorlaton ismertem meg egy fiút és az első 3 napon szinte semmit sem beszéltünk csak köszöntünk egymásnak. A 4. napon odajött hozzám és a barátnőmhöz és segített abban, amit csináltunk. Tök jól elvoltunk, szünetben is velünk beszélt de aztán az 5. napon megint csak annyi volt hogy köszöntünk egymásnak. Hétfőn viszont nagyon jó volt. Nagyon sokat beszéltünk meg hülyéskedtünk, kérdezte hányéves vagyok meg csináltuk a dolgunk és én nem értem el azt a vmit amit csinálnunk kellett és mondta hogy álljak mellé én odaálltam és az egyik lány meg mondta hogy jujj forró a hangulat és kérdezte a fiút hogy csak nem szerelmes belém és ő nem mondta hogy nem hanem valami mást mondott erre. Utánna hoztak nekünk sütit és ő vette el az 1-iket az egyik lány pedig a másikat és én meg nyavajogtam hogy nekem meg nem hagytatok ajj és ő olyan aranyos volt mert mondta hogy egyek az övéből meg még voltak ilyen kis apróságok. Remélem valamennyire érthető volt amit leírtam :) Ti mit gondoltok tetszek neki? Az egyik lány azt mondta, hogy elég jól elvoltunk egymással (sokat volt velem) és, hogy szerinte tetszek neki.
2010. aug. 18. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Nem kell rögtön arra gondolni hogy tuti bejövök neki, csak ismerkedett, próbálta elütni az időt valamivel.
2010. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te nem láttad t, hogy milyen volt velem és hogy nézett rám...másokkal nem csinálta ezt az 1 hét alatt.
2010. aug. 18. 21:17
 3/6 A kérdező kommentje:
-t
2010. aug. 18. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Minek kérdezed meg, hogyha tudod a választ?

Illetve, ha nem is tudod, nem fogadod el, hogyha más nem azt válaszolja amit te szeretnél (:

2010. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem igen bejössz neki biztos aranyos lehetett

sok sikert a továbbiakban!

2010. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és elfogadom csak nekem ez azért furcsa mert télleg csak velem csinálta, de hát ha az első válaszoló így gondolja akkor elfogadom a véleményét. Az utolsónak köszönöm, hogy szerinte tetszek a fiúnak :)
2010. aug. 21. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!