Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokszor voltatok szerelmesek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor voltatok szerelmesek? Mit gondoltok a szerelemről? Szerintem szar. és persze, akkor jó, ha viszonozzák.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 15:59
1 2
 11/13 Jim Beam válasza:

Tudod, előbb olvastam a Rómeó és Júlia-t ,mint hogy ezt az érzést megtapasztaljam. Nem is értettem igazán a motivációt.

Azóta tudom, a szerelem a legcsodálatosabb gyötrelem, ami csak érhet az életben. Aki mást mond, az még csak vonzódást érzett eddig, nem szerelmet. Mellesleg nem is tudom elképzelni, hogy lehet sokszor szerelmesnek lenni? Az igazi érzést pontosan az egyedisége adja.

Szal, nyugi, nem szar. Lehet, hogy fájni fog, de nem szar.

2010. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csodálatos érzés, a legjobb a világon.

Majd ha egyszer igazán, nagyon nagyon szerelmes leszel valakibe, akkor megérted. Mert azzal semmi nem ér fel, mikor vasárnap reggel mellette ébredsz fel, és ő még alszik, és hozzábújsz, érzed az illatát, és beleremeg a gyomrod... Ezt nem lehet elmagyarázni.


Nem a szerelem szar, hanem az, amikor nem szeretnek vissza. Nem a szerelem a hibás. Magányosnak lenni, meg mindenki tudja, hogy szar.

2010. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem szép dolog, de nekem sohasem viszonozták.

Mkinek csak a szex meg a szex...

Énnekemis már tele vele a hócipőm, akinek kellek azmajd udvarol.xd Amúgy meg leszarom.

2010. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!