Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokszor voltatok szerelmesek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor voltatok szerelmesek? Mit gondoltok a szerelemről? Szerintem szar. és persze, akkor jó, ha viszonozzák.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem szar. és persze, akkor jó, ha viszonozzák."


Most akkor szar vagy nem? 10 éves-e vagy?

2010. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

naa...bocsi..rosszul fogalmaztam...

szerintem szar....ez e lényege

éés más, aki azt mondja, hogy jó, annak persze azért, mert viszonozták

2010. aug. 18. 16:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem jó, te meg ne sajnáltasd magad, nem te vagy az egyetlen ember, aki átesik a "viszonzatlan szerelem szindrómán" :-)
2010. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem sajnáltatom magam...
2010. aug. 18. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnáltathatnám magam ezerrel, mert velem amit műveltek az kész. Mégsem teszem. Szép dolog a szerelem, mondom úgy, hogy számtalanszor át*úrtak.
2010. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy túlértékelt hülyeség. Csodálkozok amikor valaki, akinek pl nincs barátja/nője, folyton ezen kesereg. És csak akkor szép a világ amikor szerelmes és van valakije. Én még sosem voltam szerelmes, és nem is érzem úgy hogy bárkire szükségem lenne, van egy csomó minden ami leköt, céljaim is vannak. Azt meg egyenesen utálom amikor azzal jönnek (pl szüleim, húgom) hogy miért nincs már barátom, de ilyenkor mindig azt mondom hogy nincs rá időm, ami végülis vala,mennyire igaz, mert más dolgaim vannak. Szóval a véleményem amit az elején leírtam, túl van értékelve...

19L

2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

sajnos az egész világ nagy médiahátszéllel ezt a szerelemdolgot erőlteti hogy milyen jó és mennyire kell ez mindenkinek.de ezzel rossz úton haladnak mert csak azt érik el hogy akik egyedül vannak azok búslakodjanak.Akiknek meg van valakijük azok sem éreznek semmi pluszt mert hamar olyan természetesnek veszik mint az oxigént.

Az hogy ki szerelmes és kit szeretnek viszont az egy dolog,nem kell reklámozni fitogtatni vagy a hiányán keseregni. Elég a drámából!

2010. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

az én észrevételeim: a szerelem butává teszi az embert, elvakulttá, mindig elmúlik, nem is létezik igazán, csak bemagyarázzuk, fölösleges és primitív érzelem


sokkal többet ér egy szoros barátság,a bizalom, a megértés, az önzetlenség,az összetartozás érzése kötelékek nélkül, a szeretet


20/L

2010. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én eddig igazán 1x voltam szerelmes akkor nagyon (nem viszonozták/viszonozzák
2010. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdekes téma az biztos...főleg azt szeretem amikor valaki mondja valakinek, hogy szerelemes vagyok beléd..ami mit jelent? Gondol rá? Ábrándozik róla? Mit? Gondolj bele: Szerelemes vagyok beléd! Igaz milyen hülyén hangzik?


Elhinném én, de megfigyeltétek már, hogy az ember minden egyes kapcsolatánál ezt mondja aztán jön a következő és rájössz, nem is voltál szerelemes az előzőbe?

Azért a X párkapcsolatnál már élni kellene a gyanúperrel, hogy itt valami nem stimmel:D

2010. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!