Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk volt már randin hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már randin hogy a lány magassarkúban ment és nem tudott járni benne?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Bár nekem még nemvolt, de szerintem egy nő sem olyan hülye, hogy leégesse saját magát egy ilyennel.
2021. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem már volt többször is.. egyébként sztem elég gyakori az olyan nők körében akik nem szeretnek nőiesen öltözködni. De azért a randira ki akarnak öltözni.

Ez 2 okból rossz:

- gyakorlatilag átverés, mert akkor csak a randin fog nőiesen kinézni, aztán többet nem

- hülyét csinál magából


De láttam már rengeteg ilyne lányt buliban, gólyabálon, egyéb nyilvános rendezvényeken...


Az számomra is rejtély h ha már nem tud benne járni miért a legmagasabb tűsarkút veszi.

2021. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
En mint gonosz no, nem olyan kevesszer lattam mar csajokat mozgasserultnek tunoen kozlekedni magassarkuban, de szerintem a pasi sosem arra figyelt.
2021. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Volt, elég vicces látvány. :)
2021. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Volt! Mondjuk a csaj full igénytelen volt, randin elfolyt a székben,enni se tudott,foga közé ragadt cuccot köpködéssel próbálta eltávolítani, kiabálva káromkodott.

Ezek után elindúltunk sétálni, egy jó mini ruha volt rajta jó csak nem neki. Lába nem borotválva volt összekaszabolva, a magassarku pedig ami szerintem csúnya mint egy félbevágottszárú bokacsízma(labfejet bokáig fedi egyenes a teteje). A lány szédült benne ugyanis csak kis köröket leírva tudott benne menni.

2021. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nehezen járok magassarkúban meg amúgyis, de randim még nem volt (mondjuk ezek után szerintem nem is lesz). Viszont ebből az következik, hogy biztos van annyira bátor valaki hogy megpróbáljon így randira menni.
2021. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz példa de kb olyan mintha egy kiscsávó apu kocsijával menne randira,csak ép nem tud vezetni.
2021. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7es vagyok módosítom. Nem tud vezetni magabiztosan. Egy kikapcsolt lámpa,frusztrálja.
2021. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Velem történt. Azért vett magassarkút hogy ellenőrizze tényleg annyi centi vagyok mint írtam társkeresőn. Vagyis ő volt x cm, akkor y cm sarkú cipő felvétele esetén egymagasnak kellett lennünk a kalkulációja szerint. Így is lett de tök lassan közlekedett, annyi méterrel mentem előtte hogy gyakran vissza kellett fordulnom mint haladó korcsolyázónak a kezdőhöz
2021. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egy lány mesélte ha ő butaságot mondott,akkor én is.

Sok lány ritkán hord magassarkút ezért nem is áldoz rá sokat. Vásárlást letudja egy olcsóbb kínai boltban. Az ott kapható cipők anatómialig kevésbé vannak megtervezve és gyakran gyárilag van bennük pár mm differencia( tekeredés)...

Vannak azok a lányok akik élnek hallnak a magas sarkú cipőkért. Ők 1-2darabra többet áldoznak. Minőségibb anyagok minőségibb kialakítás miatt kényelmesebbek tehát jobban hordhatóak.

2021. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!