Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell nőiesen, szexin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nőiesen, szexin járni egy magassarkúban?

Figyelt kérdés
Olyan érzés mint ha a jobb bokám minden lépésnél ki akarna fordulni.Ez miért van és mit lehet vele csinálni? Esetleg hogyan lehet a bokát erősíteni?
2010. febr. 14. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
fástlival, akkor nem fog csuklani bár az elég hülyén néz ki magassarkúban. ha van túlsúlyod dobd le, járjál egyenes gerinccel meg sokat a cipőben. de igazából ez úgy van hogy aki tud benne járni szépen az tud, aki nem az mindig szarul fog kinézni.
2010. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyhén "dobáld" a feneked járás közben... de mondom.. csak !!ENYHÉN!!(ne nagyon, mert az már qrvás).
2010. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Futurare ***** válasza:

Ezt "catwalk"(macskajárás)-nak hívják. Szerintem vannak videók, és írások a net-en.



M.H.

2010. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:03

Te meg jó hülye vagy és egy trampli lehetsz életben

Catwlak. Egymás ELÉ rakod a lábaidat járás közben.

Ettől ring a csípő (nem kell dobálni semmit csak a fenti ostobenkó kvrvának van szüksége far(ok) csóválásra...).

Ennyi.

Fontos, hogy ne rogyassz a lábaiddal. Meg kell tanulni egyenes lábbal kilépni előre. Legtöbb lány teli talppal lép (ettől rogyaszt mint aki besz@rt) mert a tűsarok gátolja abban, hogy sarokra lépjen járás közben. Meg kell tanulni tűsarkúban járni. Ha nem megy akkor otthon gyakorold. Mást nem tudsz tenni. És lehetőleg tükör előtt. Tapasztald ki hogyan merre billen a lábad mert ugye a tűsarok nem egy fix stabil alátámasztás a testnek, hanem egy elég instabil bizonytalan valami.

2010. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elöszőr csak arra koncentrálj hogy ne ess hasra.
2010. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugy kell, h nem esel pofára benne xD

nekem bejött

bár én 178 centi magas vagyok szal nekem nem kell magassarkú..

2010. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!