Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal megyek moziba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal megyek moziba és nem tudom, hogy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal fogok moziba menni pénteken és nem tudom hogy mit tegyek azt tudom hogy meghívom moziba meg még kajálni is de mást mit csináljak?
2010. aug. 17. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele:)
2010. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kísérd haza:)
2010. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beszélgessetek érezzétek jól magatokat.. legyélvele kedves, illedelmes. és NE nyomulj rá nagyondurván mert az egyszerüen szörnyüü :) 17/L
2010. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Prímás Lancelot ***** válasza:
mondjuk nézd meg a filmet.
2010. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mikor megy a film akkor csak ülj, és kussolj:) 16/Cyborg
2010. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
ne csak hivd meg, menj is el. enekelj neki, mondj neki verset, bokolj neki, csokold meg, pettingeljetek, lopjatok el egy kocsit es a zenet huzzatok fel maximumra, keruljetek korbe a varost majd menjetek ki az erdobe, ott jol b@zd meg, de seggbe, hogy nehogy gyereket CSINALJ. aztan nyald ki, majd igyatok sort amig meg nem reszegedtek, majd kiserd (vagyis cipeld) haza, rakd le az ajtoja ele, adj egy puszit es menj haza.
2010. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megszólalt a tapasztalat:)
2010. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek?:)
2010. aug. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!