Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak (24) volt egy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak (24) volt egy 1 hetes tanfolyama egy másik városban (fél éve járunk). Elment egy lánnyal moziba, megtaláltam a jegyeket nála, azt mondja, már nem emlékszik. Ezt minek vegyem?

Figyelt kérdés
Elment egy lánnyal moziba, megtaláltam a jegyeket nála, erre ideges lett, azt mondta hogy már nem emlékszik mi az, aztán faggattam és elmondta hogy elment moziba. 2 jegyet találtam nála, valószínűleg ő fizette, ezt minek vegyem?
2008. febr. 15. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát annak vedd hogy valoszinű hogy a tanfolyamon megismerkedett egy másik lánnyal. én fiú vagyok és egy fiúnak nem venném meg a mozijegyét csak egy lánynak, thát ebböl kiindulva mivel két jegyet találtál nála így a másikat egyértelmüen egy lánynak vette. nincs mit ezen ragozni dobd ki ha nem akarod hogy folyton valami ürügyet találjon arra hogy átnézzen a másik városba, te meg kikészülj.
2008. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

én lány vagyok, és simán voltam már úgy moziban fiúval hogy nem akartunk semmit egymástól és persze ő fizette mert így illik. azért a mozi mégsem a hotelszobával egyenlő! az meg, hogy nem mondott róla semmit, jelentheti azt is, hogy nem akart veszekedést, mert sok lány oktalanul kezd el féltékenykedni, ha megtudja hogy a pasija szóba állt egy másik lánnyal

nem azt mondom, hogy 100% hogy nem csal meg, de azért emiatt dobni, hülyeség lenne

2008. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válaszadonak: és ugy mentél el moziba egy másik sráccal hogy közben jártál valakivel? és olyannal mentél el akit egy hete vagy pár napja ismersz egy tanfolyamrol? mert szeirntem nem, az oké hogy egy lány elmegy egy fiu haverjával aki már évek honapok ota a haverja van pasija de a pasija is tudja h ők haverok akkor oké elmegy vele, de ember a kérdező pasija egy olyan lánnyal ment el akit pár napja ismer, az szerinted barátság haverság? mert elég egyértelmű hogy nem. én egy lányt pár nap után csak akkor hivok el moziba ha tetszik? másért miért hivnám? hisz alig ismerem.
2008. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
egyáltalán nem biztos, hogy a pasi hívta meg. figyi, ha téged elhív a csaj, te sem mondhatod azt, hogy bocs ribi kopj le mert barátnőm van és emiatt nem mehetek moziba, az meg hogy a pasas kifizeti az mondom, udvariasság kérdése. moziba az ember egyébként se egyedül jár általában, és ha nincs más, szerintem semmi gond nincs azzal, hogy elmennek moziba egy ellenkező neművel. van amikor a dolgok így alakulnak. ha pedig már hamarabb is csalta volna, annak csak lett volna jele, nem? egy hét alatt meg csak nem történtek olyan vészes dolgok...
2008. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis nem! ha van barátnőm és elmegyek egy hetes tanfolyamra és odajön egy csaj hogy menjünk moziba, elég egyértelmű hogy azért jön oda mert bejövök neki, különben elmenne az egyik barátnőjével nem pedig egy pasival és van van éppen barátnőm akkor szépen megmondom neki hogy bocs de nekem van otthon barátnőm és nem fogok más nőkkel moziba járkálni, eleve ez a normális. amugy meg elg egy óra is hogy történjenek durva dologk nem kell ahhoz ez hét.
2008. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a barátnőjével menne el. Azert hivta a csaj, mert tetszett neki. Ha a srácnak nem is tetszik, akkor se csinalta valami szépen, hogy elment vele, mert azt gondolta, hatha majd összejön valami. Ha nem így gondolta volna meg, akkor elmondta volna a barátnőjének, hogy "Figyelj, voltam egy csajjkal moziba, de csak mert szégyeltem visszautasítani, de ennyi" s nem titkolta volna, stb.
2008. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
igen az biztos hogy csajjal ment el, márcsak az a kérdés hogy mik történtek köztük.....
2008. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha semmi nem történt köztük,akkor is tervben volt,hogy hátha lesz valami!Szóval szerintem ez nem számít!A lényeg,hogy hazudott neked!Ráadásul egy másik lány is képben van (volt) !Mi az,hogy nem emlékszik!??Hülyének néz??!!!Mindenki emlékszik ilyesmire,csak váratlanul érte!Ráadásul megtartja a jegyeket emlékbe!Simán kidobhatta volna!
2008. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha lett volna valami komoly a pasid és a csajszi között, akkor tuti, hogy nem két mozijegyet találsz nála, hanem pl. egy hotel számlát! Biztos kihasználta volna az alkalmat és nem moziban vitte volna!
2008. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Az utolsó válaszadóhoz:szerintem nem kell hotelszámla ahhoz hogy legyen köztük valami!Elvitte moziba azután pedig megtörtént ami megtörtént!

Kérdezőhöz:szerintem hagyd ott a pasit!Ha most ezt csinálja akkor később is megfogja tenni.Lehet hogy ha talál egy "fasza" csajt akkor téged dob.Jobb ha te dobod őt,mégha szereted is.Majd elfelejted valamennyi idő után.Jobbat is találsz majd.Ne hagyd magad!Ne tűrj!Sok sikert!Üdv!

2008. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!