Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet felébreszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felébreszteni a vonzalmat férfiként egy nőben ?? Tőbbi lentebb!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 6hónapot voltunk együtt. Most lessz lassan 5.hónapja hogy szetmentünk. Mivel, elötte is ismertük egymást, igen nagy volt a vonzalom köztünk. Nagyon kivántuk egymást, ami hirtelen elmúlt szakitást követöen. (Mind a kettönk részéről) Viszont egy ideje egyre többet talizunk véletszerűen, számomra kezd újra ez a vonzalom "elő jönni". Edzs,fut sportól az exem, mivel nem találkoztunk majd 3hónapig igy most hirtelen nagyon kezd ez a bizonyos vonzalom előjönni bennem. És mint férfi kivánom őt nagyon.

Viszont ő nem szerelmes már és semmilyen téren nem érdeklem. Viszont vannak pillanatok amikor ugy veszem észre hogy hajlandó lenne sz*xelni velem! Mivel nincs senki az életében olyen téren sem.


Na szóval, tetszik és valahol talán én is neki. Igy kimondottan a vonzalomról akkarok tudni hogy azt ilyen esetben mégis hogyan lehet elő csábitani egy nőböl ? Hogyan érhetem ell hogy szintén akkarjon testileg,mint én őt???

Kérem csak komoly értelmes tanácsokat szeretnék kérni ha lehet!


2021. febr. 25. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt a hajlandó szexelni nagyon távol áll attól, hogy kíván és vágyik rád.

Másrészt:most azért kezdtél el újra vonzódni, mert sportol?? Komolyan ennyi???

Ahhoz, hogy tudjuk, van-e esélyed nála, azt is tudnunk kellene, miért szakítottatok.

2021. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk neked sem ártana Magadert tenni valamit
2021. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A vonzódás alatt azt értem konkrétan hogy. Érdekel mint férfi a nőt. Kivánom őt nagyon. Hogy ércsd, ő az a tipusú nő, aki bizony 10férfiból aligha 9nek bejön! Szóval ilyen téren értem a jelenlegi vonzódásom!

Nem kiván engem! Sőt nem is vágyik rám. "Szerintem szexelne velem" ezt csak azért abból gondolom hogyha vicvből épp megfogom a seggét nem utasit ell engem.

Esélyem ha lenne is nálla csak szexelni szeretnék vele. De mivel a szakitás okát is nézzük igy ő sem akkarna semmit tőllem kapcsolat terén.

2021. febr. 25. 08:00
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja és hogy mi volt a szakitásunk oka ?

Együttlétünk alatt sokat veszekedtünk akkár apróságokon is folyton.

Féltékeny voltam ahogyan ő is.

Nem passzoltunk egymáshoz mint a végén kezdett kiderülni. Szintén a kapcsolat végén elő jött hogy nem érezzük egymás melett jól magunkat. Unalmas tartott és egyhangúnak.

Próbáltam a kapcsolatunkat megmenteni közös programokkal, beszélgettünk sokat kettönkről. De ő nemet mondott mindenre és már nem érdekeltem őt. Na nagyjából ezért lett vége.

2021. febr. 25. 08:06
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es kommentelő.


Igen mostanság sokszor szánom magam nyelvtani oktatással. :D Viszont a külsömmel nem igen vannak gondok.

Na de vissza térve a kérdésre. Mégis hogyan lehetne elérni a célom ??

2021. febr. 25. 08:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem így elmondás alapján sehogy.

Ha egy nő mindenre nemet mond, és nem érdeklik a mentési kísérleteid, ő bizony teljesen elengedett, ami a kiábrándulással kezdődött ki tudja, hány hónapja.

Tudja már, hogy miről marad le, és úgy tűnik, nem hatja meg, mert elèg volt belőled ennyi.

2021. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor nincs esély igaz ?

Tehetnék akkármit akkor sem vonzódna hozzám testileg semmiképp sem??

2021. febr. 25. 09:21
 8/8 anonim ***** válasza:
A nőknél nem így működik, hogy “csak testileg”. Kell hozzá szimpátia. Itt nem lehet kettéválasztani. Főleg, hogy nem jöttetek ki jól. Ő nem azt látja, hogy a külsőddel nincs gond, hanem azt, hogy nem kér belőled se így, se úgy.
2021. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!