Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet közeledni egy tartózkodó férfihoz és felébreszteni a vonzalmát?

Figyelt kérdés
Egy kollégámat szeretném elcsábítani, már vagy egy éve. Nagyon helyes pasi, buknak rá a nők, el van kényeztetve. Valamiért mégis sorra utasítja vissza mindegyiknek a próbálkozását, lazán, mosolyogva (pedig nem meleg). Szeretném felébreszteni a vonzalmát, apró kis trükkökkel, praktikákkal, vagy tudom is én hogyan. Akiknek van tapasztalatuk, milyen közeledéssel lehet vonzalmat ébreszteni? Ami nem is túl sok, de 'szexi'? köszi szépen a válaszokat!
2018. jún. 21. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Az én munkahelyemen is van egy ilyen srác, mondjuk az visszahúzódó és mulya. Pedig elkapta pár volna pár csaj, és ugyan úgy pletykálják róla, hogy meleg, de azt már csak rosszindulatból.

Ő nem csendes? Szimplán válogatós, de van jó beszélőkéje?

Mert akkor inkább hagyjad, aki tetszik neki, majd nyomul nála.

Viszont ha csendes, akkor: ALKOHOL!

1-2 munkatárssal el kell hívni valahova, hogy ne legyen annyira egyértelmű a szitu, és annyi. Ott meg majd amikor be vagytok csicsentve, magatokra hagynak a haverok titeket. Nem kell hányásig itatni.

Ha akkor se kap le meg semmi, akkor inkáb hagyjad...

2018. jún. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Keresd a társaságát, legyél figyelmes és kedves vele. Tüntesd ki a többiek közül. Finom érintések szexik tudnak lenni.
2018. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen :), az alkohol sokat segit. Amikor egyszer-kétszer többet ivott a szoásosnál sokkal engedékenyebb volt...Sajnos csak mértékkel iszik.... :( ami persze becsülendő, meg tök jó, csakhát ezzel (is) nehéz elkapni. Az ilyen tipusú fiúknak amúgy nem 'idő kell', hogy megbízzanak valakiben? Vagy simán előfordulhat, hogy olyasvalaki kapja meg őket, akit először látnak? Ha tegyük fel mégis becsiccsent, hogyan közeledjek hozzá? simogatás, vagy hogy? A csábos mosoly nem elég, hiszen minden szingli nő csábosan mosolyog rá... akkor hogyan...?
2018. jún. 22. 00:06
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) finom érintések, hogyan? a kezét, amikor odaad valamit? vagy akár ennél egyértelműbben is, megsimogatni, hozzáérni? kezéhez, lábához.... mijéhez :D?
2018. jún. 22. 00:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha te is zavarban vagy a közelében, meg nem beszélsz, akkor halálra van ítélve a dolog, hogy valaha is kapcsolatban lesztek. Először is megéri-e neked ez a srác az extra melót, amit egy introvertált srác igényel, ezt mérlegeld. Ha igen: végtelen türelem, kedvesség, közvetlenség, őszinte érdeklődés, keresd a társaságát, előbb-utóbb meg kell nyílnia neked, ha tényleg tetszel neki. Testbeszédedre figyelj, ne kulcsold össze a karodat, állj minél közelebb hozzá, lábfejeid felé irányuljanak, próbáld minél többször megérinteni mondjuk a felkarját, kézfejét. A buli is jó ötlet.
2018. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, nekem megéri :)! Minden ilyen tanácsot szívesen fogadok, akkor lehet, hogy nem leszek annyira zavarban a közelében. Eléggé úgy néz ki, hogy kedvel, csak nekem ennél több kell, át akarom billenteni a dolgot a 'holtponton' valamivel, valamikkel :)
2018. jún. 22. 00:13
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

*elkapta már volna pár csaj

Az a baj, hogy az introvertáltságnak is vannak szintjei.

Szimplán magának való, vagy attól is leveri a víz, hogy hosszabb ideig a szemedbe néz? Nagyon nem mindegy.

Nem tudom mennyire vagy belevaló lány, de simán lehetne lazábbra venni a dolgot, mellé "vetődsz", vállára teszed a kezed, mondasz valami hülyeséget, incselkedsz, kacérkodsz vele. Azért ha már évek óta ismeritek egymást, ennyi belefér.

2018. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Csókold meg, semmi vesztenivalód nincs.

Így lassan 28 évesen én már dühítőnek találom, amikor felnőtt emberek ilyeneken görcsölnek.

Mondjuk a részéről még gázabb, ha tényleg tetszel neki, és EGY ÉVE PÖ*SÖL. De ha neked kell, akkor lépj te.

Egyszer élünk, kettőt pislogsz és már vége is a fiatalkorodnak.

2018. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Keresd a tarsaságát, beszélgess vele.

EZ a legfontosabb, hogy érezze, hogy ismerkednél.

Aztan amit említettem az érintések. Ne vidd túlzásba, legyen finom és nőies, de figyelem felkeltő és jól eső.

A láb már tolakodós, inkább az alkarját. Nézz a szemébe.

De a legfontosabb a társasága és az érdeklődés, kommunikáció.

2018. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Aranyosak lehettek együtt, főleg amikor zavarotokban szerencsétlenkedtek.

Több ilyen szerényebb párt ismerek, akik így kezdték, és jól elvannak, mert összeillenek. Prostifüggő cicimérnökkel ne is foglalkozz, elferdült egy szexuális élete van.

Én is a bulit, esetleg házibulit ajánlom, a "családias" baráti környezet miatt, hátha könnyebben megnyílik, mint egy diszkóban.

Én szurkolok!

2018. jún. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!