Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szeretik a természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a természetes barna bőrű pasikat?

Figyelt kérdés
A lányok szeretik a természetes barna bőrű pasikat? (nem kicsit barna) És csak úgy mellékesen a csajok tényleg, legelőször többek közt a pasi fenekét nézik?
2010. aug. 17. 17:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Édes istenem, valaki höogy lehet ennyire okos. Nem cigány vok, nem is kissebbség csak barna a bőröm ennyi. -_-'
2010. aug. 17. 18:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Amikor én egy pasit nézek, akkor a tekintetét figyelem meg, és ebből álltalában rájövök, kivel állok szembe. A barnaságról annyi, hogy nekem inkábba fehérbőrű pasik ttszenek, meg az aki egy kicsit barna.
2010. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nekem bejön.

én nem a seggét szoktam nézni előszőr,hanem a szemét,aztán a haját(ha arra van idő:)) egyébként a legfontosabb szerintem,hogy az illető ápolt legyen. sok olyan ismerősöm van,aki legelőszőr a kezet nézi,mert onnan az ápoltság nagyon is kiderül.

2010. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
az én volt barátom is barna bőrű és nem roma...amúgy a szemet nézem először:)
2010. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kleol-ra gondolsz vagy Csoki-ra ? (:
2010. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

imádom:D

barna haj,barna bőr,barna(zöld)szem, nálam ez a nyerő :D:D

2010. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nallam is barna boruek elonyben.

Nem a feneket nezem meg eloszor hanem a kezet...tudom ez kozhely hogy a nok a pasik kezet nezik meg eloszor de igy igaz.

2010. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, rám k*rvára nem illik a közhelyed, én mindenkinek a fejét(arc) nézem meg először, akár hiszed, akár nem.

És azt sem lehet kijelenteni, hogy a fiúknak/lányoknak ez és ez jön be, mert mindenkinek más. (Én mindigis utáltam a barna bőrt.)

2011. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!