Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szeretik a természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a természetes barna bőrű pasikat?

Figyelt kérdés
A lányok szeretik a természetes barna bőrű pasikat? (nem kicsit barna) És csak úgy mellékesen a csajok tényleg, legelőször többek közt a pasi fenekét nézik?
2010. aug. 17. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
bocsi, de a kisebbség nem jön be. és a barna bőr nálam nem előny. akár kisebbség, akár nem, én nem szeretem a barna bőrt.
2010. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
nem, a csajoknak a szivárvány színű pasik jönnek be, és nem a feneküket nézik, hanem vonalzóval elkezdik méregetni a nyakcsigolyáik köözötti távolságot! És ha az megfelelő(kb 4-5méterre gondolok) akkor rámozdulnak(leütik).
2010. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
ha cigo az illeto behanyok, de a negerek nagyon betudnak jonni meg mondjuk ha barnas a bor, jah en nem a pasik feneket szoktam legeloszor megnezni hanem az arcukat :)
2010. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

igen szeretem, de ez nem egyenlő a kisebbséggel... merthát ügye fajták közt nem csak a bőrszín más hanem pl orr formája, ilyenekre gondolok.


am nem a fenekét nézem meg először hanem az arcát. de persze ellenőrzöm hátulról is:)

2010. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom barna bőrű és nem kisebbség! egyébként nagyon bejönnek a déli típusú fiúk. és megnézem a pasik fenekét de nem az az első amit megnézek.
2010. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én a fehér bőrű pasikat imádom :D
2010. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tartzom a kissebbséghez, csak sokat járok focizni, kirándulgatni és strandolni.
2010. aug. 17. 17:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem igen, de tényleg látszódjon rajta, hogy nem cigány!
2010. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
IGEENN! De én sem a fenekét nézem meg először, hanem az arcát, a szemeit. 22/L
2010. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha cigány akkor lődd fejbe!!
2010. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!