Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lépni fog erre valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lépni fog erre valamit? El fog hívni akárhova is?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, 25 körül van, magának való szerintem. Egy helyen dolgozunk, de nem találkozunk munka közben, csak néha látom. Írtam neki egy levelet, hogy bejelölném, ha már egy helyen dolgozunk. Visszaírt, hogy nem kell engedélyt kérni és két :) -smileyt is hozzá rakott. Kicsit gyerekes és ostoba kérdés ez tudom. De tényleg meg tettem a kezdőlépést ő miért nem hív el valahova? Nem vagyok csúnya, sem kövér, tudom, hogy nincs barátnője. A fiúk sokszor azon rimánkodnak itt is ,hogy nem tudják hogyan kezdeményezzenek, én elkezdtem, de nem hiszem , hogy ő tovább lép. Mit gondoltok?
2010. aug. 16. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
the real! várjuk válaszod!
2010. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fut mint a kalyha...
2010. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most viccen kivül, nem az szokott lenni, hogy az ilyen magának való nem kezdeményezős pasi nem kell a lányoknak? :/
2010. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Írt nekem egy munkatársam, hogy bejelölhet-e. Mondtam neki, hogy igen."


Ő ennyit látott a dologból. Miért hinné azt ennyiből, hogy tetszik neked vagy akarsz valami komolyat?

2010. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ebbe semmi kezdeményezés sincs.:D most az hogy bejelölted az oké,nekem meg a levélből csak az jön le hogy emlékezteted hogy a munkahelyedről ismered.
2010. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lyukra játszik és nállad a labda de lepattanó lesz vajon ?
2010. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt akkor benéztem. És mivel kelthetem fel a figyelmét? am 19 vagyok :)
2010. aug. 16. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:
rakd ki a melled <3
2010. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!