Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, Nők, szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, szerintetek mi a legtutibb vacsora tipp randi alkalmából, amit az udvarlótok készíthet nektek?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy mivel van jó pár nagyon szép teamécsestartóm, kipakolnám azokat az étkezőbe valamilyen nagyon jó illatú teamécsesekkel. Az asztalra egy vázába vennék direkt vacsora céljából dísznek vágott virágot. Szóval szerintem ezen dekorációk alapból megadnák a kellő hangulatot. Természetesen szólna halkan valamilyen zene is. :)

Már csak ki kellene találnom a legmegfelelőbb menüt, hogy mit lenne érdemes főznöm. ;) Persze lehet több fogásos is, illetve milyen alkohol fogyasztását javasoljátok mellé?

Teamécses illatra is várok tippeket.

A lényeg az, hogy a hölgy tudja, hogy udvarolok is neki, hisz teljes mértékig úgy hiszem, számomra Ő az a bizonyos nagyon nagy Ő, amit már a tudtára adtam, de a vacsora meghívásom nem lenne randiba beskatulyázva, viszont a körülményekből érezné, hogy jóval többről van szó, mint egy szimpla vacsora. ;)

Lehetőleg a korotok feltüntetésével reagáljatok, hogy annak megfelelően is tudjam rangsorolni az ötleteket.



2021. febr. 13. 17:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Tök mindegy mit főzöl, meg mi a teríték, ha bejössz neki, akkor úgyis lesz valami, ha meg nem, lehetsz te a Gordon Ramsay is! Nem ezen fog múlni.
2021. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Hihetetlen, hogy eljutottunk arra a szintre, hogy ha egy férfi vacsorára hívja a nőt, ő főz, és gyertyákat rak az asztalra, az már nyálas... 2021, Hajrá feminácik!
2021. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Az ötlet jó, de ne vidd túlzásba. Osztom a többiek véleményét, inkább ne illatos gyertya legyen a vacsoránál, csak sima. A menü pedig olyan legyen, amit könnyű enni (pl. ne csirkeszárny), te is magabiztosan el tudod készíteni és a nő is nagyon szereti. Ezt pedig tőle kéne kipuhatolnod. Főétel meg desszert (esetleg valami csokis) bőven elég. Ha utána más terved is van, akkor ne olyan ételt válassz, ami nagyon eltelít.
2021. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

"Hihetetlen, hogy eljutottunk arra a szintre, hogy ha egy férfi vacsorára hívja a nőt, ő főz, és gyertyákat rak az asztalra, az már nyálas... 2021, Hajrá feminácik!"


Van, akinek ez romantikus, de ez főleg csak a filmekben volt az. Pláne a mécses, az szerintem temetőbe való.


A romantikával semmi baj, azzal van a baj, hogy a férfiak azt várják el, hogy ezt a szar hálivúdi ötletet minden nő értékelje. Pedig az igazi romantika az, ha ismered a másikat, és tudod, mire vágyik.

2021. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13%
14. Hát nem tudom, ha engem egy nő várna vacsorával, gyertyafénnyel meg borral, nagyon is értékelném ezt a "szar hálivúdi ötletet", mert tudnám, hogy miattam csinálta és kiattam készülődött. A nők meg már ezért is fintorognak és lefitymálják, és bem is a gesztust nézik. Tényleg nem érdemeltek amúgy semmit.
2021. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
28%
A mai nőket csak jól meg kell baszni, utána meg beállítani a sarokba, mint egy cserepes növényt, aztán időnként "meglocsolni". Erre van csak igényük!
2021. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

Mert a gesztus nem számít semmit. Gesztust lehet bárkinek tenni. Gesztusból vehetek ajándékot a gyűlölt munkatársnak.


Az sokkal jobban számít, hogy ismer-e, figyel-e rád, érdekled-e. Ez egy sablongesztusból nem derül ki.

2021. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kaptam túl sok hasznos választ. :(
2021. febr. 13. 23:50
 19/20 anonim ***** válasza:
82%
Rántott hús,krumplipüré,csemege uborka,sör,whiskey.Én ennek örülnék.
2021. febr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%
talán a piritóst és a zacskós levest minden férfi el tudja készíteni.
2021. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!