Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok mi az az étel, amit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mi az az étel, amit ha egy lány elkészít nektek, akkor azt mondjátok le a kalappal?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Én már annak is örülnék, ha a kedvenceim készítené el. Nincs semmi különleges elvárásom. Teljesen boldog lennék, ha tudna finom bolognait és hambit.


F

2020. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Bármi. Ha finom. Bundákenyeret szeretem nagyon. Teával.

Sült szalonna... Stb

2020. nov. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem egy ételen múlik, hanem azon, hogy van annyi érzéke, hogy ha előtte a recept, akkor a hétköznapi kajákat nem szúrja el. Az jelenti azt, hogy rutinos, hogy már érzésből tudja, mi a túl sok vagy túl kevés fűszer, hogy néz ki a megfelelően üvegesre pirított hagyma, milyen egy jó habarás, mennyi idő után sül át a rántott hús, kel fel a tészta, mi az, ami valószínűleg finom együtt, stb...



Egyébként nem várom el, hogy bárki főzzön rám, de egy felnőtt ideális esetben tud magára főzni. Ennek pedig az egyik jele, hogy egy kor után (legyen 20-22) már rutinos, nem pedig robotként pakolgatja az összetevőket.

2020. nov. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az számitana h milyen lelkesedéssel csinálja. Arra gondol közben h mennyire jó h megteheti és közösen vacsizunk meg ilyenek, vagy végig aggódja h hú vajon lenyűgözött-e, meg kérdezgeti h mennyire lett rossz meg magyarázkodik h miért olyan sós vagy nem sós amilyen.. érted a különbséget?

Mi is együtt főzünk és imádjuk egymást, együtt bénázunk néha ha újat főzünk amit korábban nem, végig jó érzésben telik ez a tevékenység, mind1 h rántotta vagy bármi.

2020. nov. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Ha éttermi szintet tud hozni, akkor le a kalappal.


Egy bundáskenyèrtöl nem fognék padlot az biztos

2020. nov. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem tegnap isteni borsólevest főzött. Pont olyan volt, amilyet nagymamám is csinált anno. Pedig ő nagyon magasra tette nekem a mércét, mert imádtam a főztjét. De a zasszony kb mindent ugyanúgy főz. Azt hiszem mázlista vagyok. :D
2020. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is alapvetően a szándék a fontos. Ha a barátomnak dolga van napközben, én pedig otthon vagyok és ráérek, akkor természetes, hogy friss, főtt étellel várom haza. Ha reggel hamarabb felkelek, mint ő, akkor nem egyedül reggelizek, hanem összedobok neki is valamit. Nem szoktam Michelin-csillagos éttermi kajákat főzni, többnyire maradok az egyszerűbb, hagyományos ételeknél (levesek, sült hús, tészták, főzelékek), de eddig mindennek nagyon örült, amit főztem neki.
2020. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!