Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, Nők, szerintetek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, szerintetek mi a legtutibb vacsora tipp randi alkalmából, amit az udvarlótok készíthet nektek?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy mivel van jó pár nagyon szép teamécsestartóm, kipakolnám azokat az étkezőbe valamilyen nagyon jó illatú teamécsesekkel. Az asztalra egy vázába vennék direkt vacsora céljából dísznek vágott virágot. Szóval szerintem ezen dekorációk alapból megadnák a kellő hangulatot. Természetesen szólna halkan valamilyen zene is. :)

Már csak ki kellene találnom a legmegfelelőbb menüt, hogy mit lenne érdemes főznöm. ;) Persze lehet több fogásos is, illetve milyen alkohol fogyasztását javasoljátok mellé?

Teamécses illatra is várok tippeket.

A lényeg az, hogy a hölgy tudja, hogy udvarolok is neki, hisz teljes mértékig úgy hiszem, számomra Ő az a bizonyos nagyon nagy Ő, amit már a tudtára adtam, de a vacsora meghívásom nem lenne randiba beskatulyázva, viszont a körülményekből érezné, hogy jóval többről van szó, mint egy szimpla vacsora. ;)

Lehetőleg a korotok feltüntetésével reagáljatok, hogy annak megfelelően is tudjam rangsorolni az ötleteket.



2021. febr. 13. 17:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Mindjárt válaszolok, csak csupa nyál lett itt minden.


22l

2021. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ilyen körítésre nem lenne szükségem.. Tőlem rendelhetnénk is valamit, egy jó film osszebujva, aztán jöhet a többi. 🤷🏽‍♀️


26/N

2021. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

1. Nem kéne illatos teamécses az asztalra, mert összeveszik az étel illatával.

2. Ezer és ezer menüsort találsz - még Valentin napit is - a neten.

2021. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Azt főzd neki amiben a legjobb vagy, vagy ami neki a kedvence.


Én most a legjobban pl. annak örülnék ha grillezett csirkemell salátával lenne a menü mert diétázok. Semmiképp nem örülnék valami nehéz húsos kajának pl. pörkölt v ilyesmi. Ami még szóba jöhet egy átlag randin az az olasz kaják, valami finom borral.

2021. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

A vágott virágot nem mindenki szereti, a te lakásdekorációd meg sokat ad az ő hangulatához.

Az illatgyetya necces, mert keveredik az étel aromájával.

Két szép gyertyatartó, sima gyertyával, pont elég romantika. A kaja meg mindegy, csak ehető legyen.

Az, hogy mi lesz belőle, kettőtökön múlik. De jobb előre tisztázni, hogy ez randi lesz. Állati kínos, mikor a baráti találkozón derül ki, hogy nem az.

2021. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Elég, ha meggyújtasz egy gyertyát, (nem mécsest), virág nem kell, és rendelsz szusit. Alkoholt nem iszom.


De ez én vagyok. A barátnődnek csak tudod, mi a kedvenc kajája.


28N

2021. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Az a legjobb, ha megrendeli a kedvenc pizzámat aztán jónapot! Semmi más nem kell, pláne mécsesek!

33

2021. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Lazac!
2021. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Na ennyit a nagy romantikus nőkrők! Tízből tíz lefikázta, de ha filmben látják, akkor meg keresik a papírzsepit. A faszt a fületekbe, azt érdemlitek! :DD
2021. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

#9-nek: Nem minden nő romantikus alkat és akik azok, azok is másképp élik meg ezt. Nem csak egyféle módon lehet romantikusnak lenni.


Nálunk az első közös vacsora úgy zajlott, hogy áthívott és együtt csináltunk pizzát, ami már önmagában nagyon jó szórakozás volt. Evés közben Ricky Montgomery-t hallgattunk, majd az egyik számnál (My Heart is Buried in Venice) felhúzott a székből és elkezdtünk táncolni. Fantasztikus este volt.


Próbálj olyan estét összehozni, amiben mindkettőtökből van valami. Ha tudod, hogy mi a kedvence olyat csinálj, ha nem, akkor olyat, amit jól tudsz. Az illatgyertyákat hanyagolnám, mert keveredne azok illata az ételével, valamint szerintem az alkohollal kapcsolatban nem lenne kellemetlen megkérdezni őt vagy egy barátját, mert ilyenkor a bor népszerű, de én például utálom. A zene kapcsán szerintem elég akkor dönteni, ha már ott vagytok, ha nem tudod miket szeret.

25N

2021. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!