Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a rosszabb, ha első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb, ha első randi alatt kiderul, hogy zokniban tartod a power bankod, vagy ha a randi miatt nem abban van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Ez még semmi, de amikor első randi alatt kiderül, hogy a keresztszomszédjának van egy hektáros földje pont a te nyaralóddal zshrévizavég, ahol amikor kint vagy legeltetik a marhákat és a kuytájuk folyamatosan ugat a másik szomszédnál kiengedett tyúkokra, akiket a te szeretőd gyerekei dobálnak kavicsokkal??
2021. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

mi az hogy zshrévizavég?

és

van egy

hektáros földje,

vagy

van

egyhektáros

földje?

2021. febr. 9. 11:17
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
#12 akkor flegmázzál ha értelmes kérdést tettél fel!
2021. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, bocs, éppen futott a tej, gyorsan írtam!


"srégen, slégen, slégant, slégont, srévizavé, sréhen, keresztbe"


És egy hektáros földje van, de csak az a hektár van kiadva legeltetőnek, a másik oldala kaszálló, gyümölcsös, meg a végében van egy kis termőföld de alig aranykoronás.


Én ott akkor sem parkolnék, ha fizetnének érte, vagy ha te akarnál ezért fizetni!

2021. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem flegmázog, hanem azt hittem, hogy az a szó valamiféle jelentéssel bír
2021. febr. 10. 15:32
 16/20 anonim ***** válasza:
Én még a hangszórókat is abban tartom, nem csak a power banket.
2021. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Sántikálva jársz, vagy két power bankot használsz?
2021. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
:D
2021. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
:D
2021. márc. 25. 03:56
 20/20 anonim ***** válasza:

Basszus. Én sántikálva is szoktam néha járni, valamint két powerbankkel, mindkettő zokniban, és ha viszem a két boze-t, akkor azok is. Azért se rossz, mert ha nagyon lehűl az idő, van menekülő útvonalam.


Ha megtudná a randevú-partner, akkor valószínűleg ott helyben elővenném az ötödik zoknimból a gyalogsági ásós svájci bicskámat, amit a lidliben vettem, ásnék egy lyukat, majd abba belebújnék, és onnan stírölném, hogy nem-e vette észre.

Megpróbálnám kitalálni.

2021. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!