Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után normális, ha a férfi nem keresi másnap, esetleg pár napig a nőt?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon jól elvoltunk, tetszünk is egymásnak, a csók is meg volt a végén, amit ő kezdeményezett. Szóba is jött már a következő tali.

Viszont ezt a férfiak direkt csinálják, hogy ne tűnjenek nagyon nyomulósnak? Olyat is hallottam már, hogy a férfi részéről ez így "illendő".



2021. febr. 8. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Mennyi királynő...
2021. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Felejtős. Velem ilyen még nem volt hogy napokig nem ir ha akar vmit. Nyilván nem nonstop irogat de napi pár mondat ha nem fer vele akkor nem akar semmit.
2021. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mi az etikett ebben a dologban, de nekem 3 ilyen randim volt, mindegyik után még aznap este keresett a pasi.
2021. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Amikor társkeresőztem, akkor a randik után még aznap este írta, hogy jól éreztem magam, találkozzunk...

Na, ezeknek sosem lett folytatása. Ezért inkább kivártam egy napot és láss csodát, mindig lett legalább egy randi.

2021. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha valaki annyira "elfoglalt", hogy nem tud írni egy "szia! Hogy vagy?"-ot akkor hogy akar kapcsolatot? Nem kell.

Ha meg még vàr 3 napot, addigra megunom a vàrakozàst, mert vagy jàtszmàzik, vagy oooolyan sok dolga van (az most mindegy, hogy munka, csajozàs, beteg anya àpolàsa, akàrmi), hogy a kapcsolatra sem lenne, vagy nem akat rà szànni.

2021. febr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!