Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor ezt mire véljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor ezt mire véljem illetve hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hete beszélgetek egy lánnyal egy csoportból( ő írt rám).

Én nagyon örültem neki , és elhívtam találkozóra amibe bele is ment csak még időt kért. Aztán tudattam vele hogy bizony randira hívtam aztán úgy nagy nehezen igent mondott de azt mondta hogy neki nem társkeresés a cél és ha nem jönne össze a dolog akkor ne legyek megbántódva ami korrekt tőle szerintem. Viszont így látatlanba nagyon szimpatikus a lány és tetszik is a kisugárzása. Ő is szereti a magányt és nem szereti ha korlátozzák, viszont a nyakára sem akarok járni ( írni). Mikor érdemes megkeresni újból? esetleg mikor hívjam el találkozni?



2021. febr. 6. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ebből bizony nem lesz semmi. Még találkozó se. Finoman lekoptatott
2021. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy ebből nem lesz semmi ha korrekt lenne nyíltan meg mondta volna, hogy nem.
2021. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes mert eddig mindig ő írt szinte rám.
2021. febr. 8. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Életkorokat írhatnál.

Tűzz ki magadnak egy helyet és időpontot. Előtte 5-6 nappal ráírhatsz hogy akkor és ott találkozzatok.

2021. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Időt kér--->még van valakije akivel lezárná


Nnem társkeresés a cél és ha nem jönne össze a dolog akkor ne legyek megbántódva----->maga sem tudja mit akar, ha nem lesz belőle semmi ne legyél megbántódva( meg leszel)


felejtős

2021. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult, hogy akivel randizni akartam egyik nap nem fogadta el, viszont választ kaptam rá, hogy miért, illetve megbeszéltünk helyette egy másik időpontot, ami mindkettőnknek jó.


Így a kérdés, hogy miért nem akar találkozni, miért nem javasolt másik időpontot? Éppen valakivel alakulóban van, ami ha nem jön össze elővesz téged, esetleg vizsgaidőszak vagy magánügy miatt nincs ideje új emberekre, avagy nem vagy annyira szimpatikus és csak lerázott? Eleve hogy nehezen mond igent, magyarázkodik, hogy nem társat keres, ha nem vagy szimpatikus ne vedd zokon egy eléggé negatív indulás.

2021. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!