Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, hogy közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogy közeledjek felé? Lányok nektek ez hogy tetszene, hogy reagálnátok erre? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány a főiskolán,aki nekem tetszik,de nincs se közös óránk,csak annyi hogy néha látom folyosón.Meg szeretném ismerni,de hogyan nyissak felé? Arra gondoltam hogy egyszer amikor látom,odamegyek hozzá és simán,mindenféle kertelés nélkül elmondom neki,hogy egy aranyos,szimpatikus lánynak tartom,és el szeretném hívni egy találkozóra.Szerintetek mennyire vezet jóra ha ilyen egyenességgel mondom el neki?Nem lenne kicsit "sok" így elsőre?Lányok,ti mit reagálnátok egy ilyenre? Esetleg egyéb ötletek?

23/f



2015. okt. 6. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Jobban szeretem, ha egy pasi nyíltan, határozottan és őszintén elmondja, hogy mit akar, veszi a bátorságot és leszólít. A nyámnyila félénk srácok nálam nem nyerők.
2015. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát..azt érezném, mint mikor utcán szólítottak le, elmenekültem, és közöltem, hogy a pasimhoz megyek.


Ha nem jössz be neki, nem lesz jó vége és cikinek fogod érezni.


Inkább óvatosan csináld.

Kérdezz meg valamit, kezdj el rá mosolyogni, aztán köszönni neki

Ennél még az is jobb, ha szerveztek valamit haverokkal, pl túrzásá, buli, akármi..., és amikor barátnőkkel van, a kezükbe nyomod, hátha elmegy. Ha nem, akkor lesznek közös ismerősök.

2015. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy közös ismerősünk.
2015. okt. 6. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha van közös ismerősötök, az miért baj?


Amúgy szerintem jó, h leszólítod a folyosón, de ahelyett, h le"aranyosozod és szimpatikusozod" inkább mutatkozz be. ;)

2015. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,bocsi nincs közös ismerős.
2015. okt. 6. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem mersz próbálkozni, akkor 0% az esély arra, hogy bármi is összejöhessen.

Helyzet szerint kell válogatni azt, milyen szöveggel próbálkozol egy lánynál. A folyosón a te általad felvázolt szituáció az egyetlen befutó, nem "sok" ez elsőre. Sőt, annyira szimpatikus lehet majd számára az egyenességed, hogy egyből elfogadja a meghívást.

2015. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jó ötlet, nekem már volt meg így csaj leszólításból... :D A vagány csajok szeretik az ilyesmit.

Szerintem a titok az, hogy konkrét programra hívjad meg. Amikor én csináltam, akkor úgy mentem oda hozzá, hogy ott volt a kezemben két mozijegy, és azt mondtam neki, hogy figyi, ezeket a jegyeket úgy vettem, hogy a legszebb csajt, akivel ma összefutok, meghívom moziba a XY előadásra...ÉS RÁD esett a választás...bejött, a csajjal majdnem 2 évig voltam együtt.

Sok sikert!

2015. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
évfolyamtársak vagytok, vagy ő alattad jár?
2015. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársak vagyunk,de külön szakra járunk.
2015. okt. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!