Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen testalkatú férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testalkatú férfiak tetszenek leginkább a nőknek?

Figyelt kérdés
Valamint min hány cm-nek kell lennie hogy szóba àlljatok vele(magasságra gondolok)

2021. febr. 3. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 170-180 közötti magasság, átlagos testalkat. Ne legyen kövér vagy nagyon sovány. Jó ha sportol, de nem kellenek dagadó izmok és nem zavar egy kis pocak sem.
2021. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fontos lenne, higy magasabb legyen nálam, 177 cm legalább. De ha megtalálnám életem szerelmét, nem érdekelne, hogy kisebb nálam.

Szeretem az izmos férfiakat, de nem kritérium.

Lényegében mindegy, hogy néz ki, legyen átlagos, az pont tökéletes.

2021. febr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

180+,mert 172 centi vagyok.

Nekem nem kell szálkásnak, sem kigyúrtnak lenni.

Tudja velem tartani az iramot egy magashegyi túra közben, ennyi. :D

Amúgy a macisabb pasikat szeretem.

190/100 körül az igazi nekem.

2021. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

178+ és legyen egészséges testalkata (értsd: ne etióp éheztetett utánzat, se apatest és a túlzottan kigyúrt se jó) egy kis pocak és ilyesmi belefér:)

Ne legyen szőrtelen, attól rosszul vagyok! És az sem árt ha van egy kis színe és nem hófehér sápadt.

2021. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
ezek csak személyes preferenciák, volt már, hogy teljesen ellentétes megjelenésű férfihoz vonzódtam, de az ideálom a vékonyabb, szálkás testalkat és a 180+-os magasság.
2021. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
13 as erdélyi vagy?vagy felvidéki?
2021. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!