Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Már régóta járok focimeccsre és tetszik az egyik játékos.(nehogy valaki nagy sztárra gondoljatok,mert csak hobbi szinten játszik:)

Megkerestem iwiwen és nincs feltüntetve,hogy lenne barátnője.

Szerintetek hogyan közeledhetnék felé?


2010. aug. 16. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
irj neki privit h szeretned megismerni es kerd el az msn cimjet :)
2010. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És az úgy nem lesz "nyomulás"?

Amúgy ő 35 éves:(

2010. aug. 16. 09:22
 3/5 Harrr ***** válasza:
Nem lesz nyomulás ha kihagyod a szúrnám a fosód/szúratnám a fosóm részt. Értelmesen ráírsz pár mondatot, és biztosan válaszol. :D
2010. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vegye észre rajtad hogy törődsz vele, legyél figyemes, hallgasd meg, legyél megértő vele, és érezze hogy bízhat benned. mert egy kapcsolatba a bizalom a legfontosabb és a szeretet a másik iránt. Az első csók romantikus helyen legyen, én ezt tanácsolom, mongyuk egy szép parkban, tóparton.... és ha már eggyütt vagytok ne ereszd el őt, és harcolj érte, és ne bántsd meg mert a szívfájdalom sose múlik el, én már csak tudom.....
2010. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azért a csók még egy kicsit korai:)előbb valahogy azt kellene elérnem,hogy szóba álljon velem.:)
2010. aug. 16. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!