Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nagyon nagy baj ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon nagy baj ez?

Figyelt kérdés
A két első fogammal az van hogy a bal oldali egy kicsit ráhajlik a jobbra és a jobb egy picit hátrébb van mint a bal. Ezeket kivéve tökéletes és fehér is a fogsorom. Nagyon nagy hátrány ez nálatok?
2010. aug. 14. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ameddig be tudod csukni a szájadat nincs para.
2010. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb bajod sose legyen.

Senki sem tökéletes, te sem.

2010. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nemnagy baj
2010. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem baj!

Ahogy vki írta, ez legyen a legkisebb gondod!

2010. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem pont ugyan ilyen a fogam de nemtörödök vele ki mit mond,nincs azzal semmi gond a pàrom sem bànja 18L
2010. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
ebbe most belehalsz egy lány se fog hozzád szólni ... olyan buta vagy, ha helyes és kedves vagy nem számít
2010. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én azt tanácsolom, hogy csináltasd meg, keveset kellene korrigáltatnod és nagy előnye van hidd el, mert bárki is bármit mond, számít a szép megjelenés a munkában, párkapcsolatban stb.. nekem a 2 szemfogam volt előrébb, nem volt durva, de kár volt 20 éves koromig halasztani a dolgot, de tökéletes lett a fogsorom és nem kell csukott szájjal mosolyognom, sokkal több az önbizalmam is! sztem ha igényes vagy, vágj bele!
2010. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ugyan, senki sem tökéletes :) Ne aggódj, a barátnőd így fog szeretni. Másik verzió: fogszabályzó.

N/17

2010. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem sem Baj... Mindenkire rá talál az igazi és annak pont olyannak leszel jó amilyen vagy ...
2010. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem baj, de mennyiből áll megcsináltatni?:) szép leszel, de így is az vagy, szerintem lényegtelen. ha akarod foglalkozz vele ha nem akkor sincs baj:)
2010. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!