Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek tényleg igazak az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek tényleg igazak az első randira?

Figyelt kérdés

Összeszedtem néhány dolgot, amit nagyon sokszor olvastam már itt:

- első randi végén kötelező a csók, ha minden jól ment

- ha van csók, akkor már szex is lesz

- ha első alkalommal nincs csók, akkor

- az nem is randi

- mehetsz a friendzoneba

- nincs meg a szimpátia, nem vonzódtok egymáshoz


Tényleg rossznak / nem tekinthető randinak az, ha első találkozáskor csak ismerkedtek, és puszival végződik a dolog? Azt hozzátenném, hogy nem az a célom hogy minél gyorsabban megdugjam, majd lelépjek. De lehet pont ez a baj.



2021. jan. 12. 15:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind hülyeség úgy abogy van.
2021. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egyáltalán nem elvárások ezek, ezt nőként írom. szerintem nem kell elkapkodni a dolgokat, nekem speciel 4. randin volt az első csók, de persze ha már a 2.-on vagy 3.-on van, az is teljesen oké. Én az elsőn elvből nem engedném, mégis egy gyakorlatilag idegenről van szó... Szóval az első randin a csók minden, csak nem kötelező! ;) (persze ha mindkét fél szeretné, akkor baj sincs vele!) És saját példámból mondom, szerintem nem befolyásolja az első randin történő (vagy nem történő) csók, hogy abból később friendzone vagy kapcsolat lesz.
2021. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2021. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz, ezem általános hülyeségek.
2021. jan. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!