Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek tényleg igazak az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek tényleg igazak az első randira?

Figyelt kérdés

Összeszedtem néhány dolgot, amit nagyon sokszor olvastam már itt:

- első randi végén kötelező a csók, ha minden jól ment

- ha van csók, akkor már szex is lesz

- ha első alkalommal nincs csók, akkor

- az nem is randi

- mehetsz a friendzoneba

- nincs meg a szimpátia, nem vonzódtok egymáshoz


Tényleg rossznak / nem tekinthető randinak az, ha első találkozáskor csak ismerkedtek, és puszival végződik a dolog? Azt hozzátenném, hogy nem az a célom hogy minél gyorsabban megdugjam, majd lelépjek. De lehet pont ez a baj.



2021. jan. 12. 15:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Én behúztam a felsorolásokat, de az oldal kitörölte, bocsi)
2021. jan. 12. 15:13
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nettó baromság.
2021. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvárásokkal teli, megfelelési kényszeres, forgatóköny alapú randi nem randi, főleg ha általános hülyeségek az elvárások. Instant megszűnik az esélye is h kapcsolódjatok egymáshoz.
2021. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Ha az elsőre nem is, de a másodikra mindenképp.
2021. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Meg tervezni nem lehet! Attòl fûgg, hogy viszonyul hozzàd, mik a körûlmények az adott szituàciò a döntô! Kicsit „rugalmasabbnak“ kellene lenned! Minden jòt!
2021. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Attól még simán bejöhetsz valakinek, hogy nem csókolóztatok egyből. Szex meg főleg nem szokott az elején lenni egy csomó embernél, tehát ezt a részt nem is értem. :D
2021. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik randin volt csók. Azóta már több, mint 1 éves a kapcsolatunk. Volt olyan nő is, aki az első randin még a kezét sem engedte megfogni, mégis később több lett belőle. Nem lehet, hogy más probléma van nálad?
2021. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

A szex részével nem értek egyet, nem kell első randin és nem is hagynám, attól, hogy csók van.


Ha őszinte szeretnék lenni nőként azt mondom csók viszotn igenis legyen az első randin. Ha nincs, akkor én utána azért erősen mérlegelem, hogy nem jöttem be neki vagy nagyon félénk, de ahhoz már öregek vagyunk. Ha én nem hagyom magam akkor pedig egyértelműen nem jött be, nem működik a kémia.

2021. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Ismeretlent nem csókolok meg pár óra felszínes színjátszás után.
2021. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves vagy és mit tekintesz randinak. Én idegenekkel nem is randizok. Idegenekkel találkozok megiszunk egy kávét és ha szimpatikus na akkor elgondolkodom rajta, hogy ha ő is vevő rá legyen-e egy rendes randi már romantikus szándékkal.
2021. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!