Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek valamit a lánynak?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy nem kell ajándékot, se kis apróságot vinni. De szerintem ez kicsit olyan udvariatlan. Tényleg nem kell vinni semmit? Lányok, ti mit gondoltok erről?
2021. jan. 8. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randin kimondottan kényelmetlenül érezném magam, ha kapnék valamit egy egyelőre idegentől.
2021. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkabb nyomulos! Johogy nem kered meg a kezet mar az elso talin!

Eleg udvariassag, ha meghivod pl. egy italra vagy beultok egy cukraszdaba es te rendezed a szamlat..

2021. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
99%
Sosem vittem (férfi vagyok).
2021. jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát max ha sokat beszéltetek előtte és pl tudod mi a kedvenc csokija, akkor azt vihetsz, de ilyen virágcsokor meg ilyesmi az nem kell, már nem divat.

Én pl egyszer elejtettem ilyen netes ismerkedésnél, hogy élek-halok a kólás gumicukorért és 2 hét múlva az első randira hozott egy csomaggal :) ez aranyos volt, jól esett a gesztus, hogy figyel rám, de erőltetett ajándék vagy drága az nem kell.

2021. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyél. Én kellemetlenül érezném magam.

Virág se praktikus mert nem tudja hova rakni.

2021. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vinni semmit.
2021. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magadat.
2021. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy tábla csokit.
2021. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, az alap, hogy en fizetek az első randin, csak ebben nem voltam biztos. Nagyon köszönöm mindenkinek a választ :)
2021. jan. 8. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!