Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek a lánynak első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek a lánynak első randira?

Figyelt kérdés

Randizni fogunk, én 21 éves vagyok, ő 20. Nem nagyon volt még komoly randim, de gondolom azért illik vinni valamit. Virágot nem akarok, mert még korai, és furán jönne le. Csokit nem nagyon eszik.

Ha nem viszek semmit az gaz?

Mert lehet viszek valamit, de akkkor lehet kellemetlenűl fogja érezni magát. Főleg ha csak sétálni megyünk, vagy beülünk vhova, akkor nem is tudná hová tenni. Szerintetek? Ne vigyek semmit, csak hívjam meg kajálni, vagy ilyesmi?


2019. szept. 24. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit szerintem :) majd ha lesz második randi.

Ha mégis akarsz

Virág lenne a jo de volt hogy Enis kaptam

Aztán egész ide cipeltem ide oda ...

2019. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Az első ismerkedős, kv-zós randira még nem feltétlenül kell.

A másodikra vigyél, lehet virág, de még jobb valami kis apróság aminek örülne. Ebben nincs tuti tipp, a beszélgetésetek alapján próbáld majd kitalálni mi lehet az. Nem maga az ajándék számít, hanem a figyelmesség, hogy jelzed próbáltad kitalálni a gondolatait, kedvébe szeretnél járni.

2019. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kaptam semmit.Meghivott egy kávézóba.
2019. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Semmit. Legalábbis nekem ez úgy jön le, hogy valami hiányosságodat kárpótolod, vagy dominálni akarod.
2019. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmit, de ha muszáj vinned valamit mert nem bírod ki, vihetsz neki egy pici fülbevalót, az is kb annyi mint a virág, és azt beteheti a táskájába mintha ott se lenne.
2019. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Fülbevalót? Szerintem baromi ízléstelen dolog lánynak ajándékot vinni az első randira. Minek? Úgy érzeném, elvárja a folytatást, pedig nem is ismerjük egymást. Egy szál virág és egy kávé bőven elég. Ha érdekled, keresni fog, ha nem, ezen az ajándék nem segít. És ne is szoktasd hozzá hogy már elsőre ajándékot kap, később meg majd az lesz: mi van, már nem is veszel nekem semmit, már nem érdekellek?
2019. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"mi van, már nem is veszel nekem semmit, már nem érdekellek?"


Ez amúgy olyan szempontból igaz, hogy akinek nem az ajándékozás a szeretetnyelve, de a filmek miatt randizáskor eljátssza, az kapcsolatban nem fog ajándékozni, a másik meg csalódik.


(És nem, nem drága szarokra kell gondolni, hanem egy csokira, ilyesmire.)

2019. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hülyét kaptam mindig mikor anno virággal jelentek meg netes élőbensosemlátott ismerősök, meg szivecskés hatalmas bonbonnal...Vagy új kézitáskával... Azért írtam a fülbevalót mert az mini dolog, és nem gyémánt berakásosra gondoltam hanem van ilyen kis pici párszáz ft, csak ne viráááág :) De a semmi a legjobb, az ajándék az ráér későbbre.
2019. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit vigyél?

Magadat.

2019. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pénzt vigyél no meg magadat se hagyd otthon és cipő is kelleni fog.

Amúgy egy csoki az nagyon kedved gesztus tud lenni,ha nem eszik édeset akkor a Tuccos kekszes Milkát megpróbálhatod az kicsit sós és mégis csoki.

2019. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!