Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a vacsora? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a vacsora? Nem sokára ide ér a pasim és még mindig nem tudom

Figyelt kérdés

Reggel szólt hogy ma este át jön így délután elkezdtem főzni de aztán elrontottam és földhöz vágtam az egészet, utalok amúgy főzni. De muszáj valami hogy legyen neki valami kaja mert egésznap dolgozott ilyenkor nem is eszik.

8 kor fog ide érni.

Még csak pár hónapja vagyunk egyutt. Arra gondoltam rendelek valahonnan de ahol jó kaját csinálnak nincs nyitva. Többi helyen csak a pizza jó..


2021. jan. 9. 18:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%
Legközelebb vegyél csirkecombot, hozzá fűszert Sütőzsákba be, és kB. 1.5 óra 200 fok. Nem tudod elrontani, süss hozzá hasábot.
2021. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Tésztát kifőzni 10 perc, addig egy edényben kis baconkockákat megpirítani, mellédobni egy adag fagyasztott borsót vagy bármi más zöldséget, nyakon önteni egy doboz tejszínnel és kész is. Ha nagyon gourmet akarsz lenni, kis só-bors még a tetejére és ennyi volt a nagy főzés. Last minute kajának ideális és isteni, ha most elkezded is még kész 8-ig.

Illetve kajarendelés. A pizzával sincs semmi baj szerintem.

2021. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Naaaa, engem mostmár érdekel. Mi lesz a vacsi?
2021. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2021. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Csináltam spagettit😅
2021. jan. 9. 19:59
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem miért nem lehet megmondani a srácnak, hogy hazafelé ugorjon be valahova kaját venni, mert nem szeretsz főzni.
2021. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, hogy azt nem lehet elrontani:D


Gondolom, kedveskedni akart a párjának. Néha olyanokat is megteszünk azért akit szeretünk, amihez nem értünk és/vagy nem szeretjük.

Legalábbis én így vagyok vele.

2021. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
5%
Reggel szólt a pasija,hogy este megy. Ha nem dolgozik egész nap miért is nincs ideje főzni? Ráadásul egy nő legyen már annyira házias,hogy valamit tudjon főzni.
2021. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!