Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a vacsora? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a vacsora? Nem sokára ide ér a pasim és még mindig nem tudom

Figyelt kérdés

Reggel szólt hogy ma este át jön így délután elkezdtem főzni de aztán elrontottam és földhöz vágtam az egészet, utalok amúgy főzni. De muszáj valami hogy legyen neki valami kaja mert egésznap dolgozott ilyenkor nem is eszik.

8 kor fog ide érni.

Még csak pár hónapja vagyunk egyutt. Arra gondoltam rendelek valahonnan de ahol jó kaját csinálnak nincs nyitva. Többi helyen csak a pizza jó..


2021. jan. 9. 18:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért muszáj? A beetetés időszakában úgy kell tenni, mintha tudnál főzni?
2021. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
36%
Szopóka-nyalóka punci felfújttal.
2021. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

😂😂😂😂

Vizuális típus vagyok, ezt most elképzeltem, hogy az odaégett kajával szétvered a konyhát.

Szegény fiú, nem tudja mi vár rá.

2021. jan. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. felvagottat nem szereti veletlenul ?
2021. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

Én se vagyok konyhatündér, de 1. nem délután, előbb elkezdtem volna főzni, vagy a hozzávalókat beszerezni, 2. sült csirke és krumpli (egymás mellett a tepsiben), tejfölös uborkasaláta. Ahogy mondtam, én se vagyok nagy szakács, de ha ezzel vártam a páromat haza, örült neki. Ezt nemigen lehet elrontani.

Nem semmi, hogy 8-ra megy a fiú, és a lány negyed 7-kor még azon töpreng, sőt ráérősen irkál, mit főzzön. Szegény elég mérges lesz, és éhen marad.

2021. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is más választásod,rendelj!
2021. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs leves kb mindenki szereti. Zöldséges rizs, sült csirke, barackos piskóta tekercs. Házi pizza, kenyérlángos, grillezett hal vagy grill sajt és hozzá zöldség, tepsis burgonya.

Amúgy mit szeret?

2021. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
17-es,erre nincs idő ha még nem kezdte el!
2021. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal szerencséd lenne. Szerinte a fokhagymás pirítós teával a világ legjobb kajája.
2021. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
25%
Puncipörkölt.
2021. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!