Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemeztem egy lánnyal. Utána?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemeztem egy lánnyal. Utána?

Figyelt kérdés
Szóval szemeztünk egy lánnyal. Vissza is nézett, meg én is, de olyankor mit csináljak? Forduljak meg és menjek utána?
2008. dec. 1. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj ide! : ) Ha szemezel egy jánykával, az ugye 2személyes dolog. Hiszen Ő is nézeget Rád és Te is nézegetsz Rá... Ergo tetszetek egymásnak. Itt 2lehetőség van:

-Vagy van a jánykának barátja és ezért nem közeledik ( bár akkor elég furcsa, hogy szemezget egy másik sráccal.. : P )

-Vagy úgy gondolja ( megsúgom, helyesen : ) ), hogy a srácnak kell közelednie, Neki kell talpraesettnek lennie és odaállni a lány elé, hogy sziaaaa, mizujjs... meg stb...


Szóval ha van olyan szerencséd és legközelebb látod és ugyanígy viszonyul hozzád ( mármint szemezget Veled ), akkor szedd össze magad és menj oda hozzá!!! : )


Vagy esetleg ha másik lánnyal van ilyen, akkor másik lányhoz menj oda. Ha van barátja, akkor ez van, nem kell összeomolni, majd lesz olyan, akinek nem lesz barátja... vagy ha nem tetszel neki, akkor sem dől össze a világ, hiszen rengeteg helyes lány van még a világon! : )


Sok sikert ! : )

2008. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

* összeomlani vagy összeomolni.. mindegy.. : P


bocs : P

2008. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors választ. És igaziból ha odamegyek, hogy szólítsam meg? Kicsit félek, mer egyszer beégtem. :S
2008. dec. 1. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia én ,nem válaszoló vagyok!

Én is kíváncsi lennék a további dolgokra :)


(Én írtam ki az előtted lévő kérdést 2 mp-el később :P)

(Ua. a téma)

2008. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nyugi, nem kell parázni, simán, lazán odamész, köszönsz, Ő is köszön, beszélj arról, ami csak eszedbe jut. Biztos ő is fog kérdezősködni. De ne félj, ő csak egy lány : )

2008. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kössz. Még valami. Ha szembe jön velem egy plázában, akkor történik. Akkor forduljak meg, menjek utána, vagy menjek pár kört hátha megint látom vagy mit csináljak? Ha ott vagyok akkor hello hogy hívnak? Esetleg más?
2008. dec. 2. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Hűűű, plázában rengeteg lány megfordul.. De szerintem ott nehezen tudnál összeszedni egy jánykát.. és ugye ha plázában van, általában barátnőkkel.. és ha oda is mész, hogy meghívnád fagyira vagy vmi, az olyan gáz, h a barátnői is ott vannak.. érted.. de ha egyedül van, menj el a közelében párszor, nézd meg, hogy mosolyog-e rád, vagy vannak-e egyéb jelek, hogy tetszel neki.. ha vannak, akkor odamehetsz hozzá, hogy sziaaa, ha nem vagy nagyon elfoglalva a boltok nézegetésével, szivesen meghívnálak fagyizni... vagy találj ki valamit... : )


menni fog! bátorság... : )

2008. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De akkor ha a plázában nem lehet normálisan, akkor hol?

És pl. ha haverral vagyok és ő is barátnőjével és mindkettőnknek meg nekik is a másik tetszik (remélem értitek) akkor is oda lehet menni?

2008. dec. 2. 17:04
 9/11 anonim válasza:

Attól függ. ha ismered monjuk egy iskolába jártok vagy már többszór szemezett veled akkor szerinetm nyugodtan menj oda ne lég tolakodó kezdj el beszéni v alamiről ami érdkelheti pl hogy mitt vett ma mien rucikat milyxen az izése ha meg nem akkor kicsit nehezebb a helyzet. akkor meg kell kicsit kémlelni és és ha márt egy keveset tudszróla az nagy előny pl ha tudod az érdeklődését...


13 éves tapasztalt srác

2008. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg a fülét is. Akkor leszel szemfüles :D

Egyébként meg köszönj rá és légy bátor :)

2008. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!