Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Iskolában szemeztem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iskolában szemeztem egy lánnyal, mit tegyek, milyen levelet írjak amire kénytelen válaszolni?

Figyelt kérdés

Iskolában szemeztem egy lánnyal, elkezdtem keresni myvipen találtam egy olyan profilt amin az igazolványképen rajta volt ő és még 2.bnője írtam egy levelet (azt hittem b.nője az) és vissza írt hogy az ő profilja az (rá mutattam mert külsőleg felismertem), szóval milyen levelet írjak amire kénytelen válaszolni! vagy suliban folytassam?

ő 15/L

én 16/F


2009. jan. 19. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda személyesen, annál jobb megoldás nincs, ott nem hiszem, hogy nem válaszol
2009. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

érthetőbben:


Nah most myvipen történt egy kis xD szóval: találtam egy profilt amin rajta van ő + 2 b.nője, én azt gondoltam hogy valamelyik b.nője az és írtam egy e-mailt a következő történtt: vissza írt hogy ő van a képen! (mert megjelöltem hogy kire gondoltam! mit írjak vissza hogy elkezdjünk beszélgetni, amire kénytelen válaszolni!

2009. jan. 19. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:

az elöbb is ezt irtad. :D

kérdezd meg tőle hogy nincs e kedve eljönni veled valamerre mert nagyon szimpatikus neked és szeretnéd jobban megismerni és azt sem bánnád ha csak barátként.

igy nem fél attol hogy majd nagyon nyomulsz, és igy ugy fogja gondolni hogy ha barátként is érdekel téged akkor tényleg nem csak arrol van szó, hogy ezt meg azt akarod. a csajok parásak.

2009. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!