Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogy 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 17 évesen nem volt még barátom, nem csókoloztam? De ha egyszer nem vagyok discos? 17L

Figyelt kérdés
ennyi a kérdésem.:P Nem akarok apáca lenniXP
2010. aug. 13. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

20:21 és 20:34-es vagyok.

Kicsit kényelmetlenül érzem magam most a bőrömben, hogy a válaszolók között "rangidős" vagyok ;)

2010. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kodistroy ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Majd úgy is össze fog jönni valakivel akit szeretsz és vele jó lesz. Az meg vég kép nem gáz, ha nem vagy discos ;)
2010. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kodistroy ***** válasza:
19/F lemaradt :D
2010. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen jöttem össze az első pasimmal(most 22 vagyok és még mindig vele vagyok együtt), előtte nekem sem volt még csók sem, én is évekig szenvedtem miatta, gondolkoztam hogy mi lesz így velem, próbáltam neten "keresgélni" stb, aztán hirtelen rámtalált a szerelem és azóta belátom, hogy hülyeség volt ezen aggódni annyi évig, nem maradtam le semmiről, nagyon szeretem a páromat azóta is, és nagyon hálás vagyok hogy egymásra találtunk, abszolút nem érdekel már, hogy 20 éves korom előtt senkim nem volt.

Hidd el, téged is megtalál majd a szerelem, lehet hogy már jövő héten, lehet hogy 3 év múlva, de ha végre eljön, akkor olyan boldog leszel, vagy még boldogabb mint bárki, aki már 14 éves kora óta pasizik... és nem fog érdekelni, hogy esetleg "elkéstél" volna vagy ilyesmi... :)


Fel a fejjel :)

2010. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hidd el egy csomó ember van akinek 17 évesen még nem volt párja. nagyon sok ember.

én most 20 éves vagyok, most voltam elsős egyetemista. most nyáron lett először pasim. a gimis osztályomba 20 lány járt. a legjobb barátnőmnek még nem volt pasija. pedig szép lány, kedves és okos.

aztán ott a legokosabb osztálytársam, baromi jó humorral, nagyon társasági, barátságos ember, mindig mosolygós, rengeteg emberrel jóban van, köztük fiúkkal is, nem is csúnya, de neki sem volt még barátja.

még legalább 2 másik lányról tudom, hogy a gimi végéig nem volt pasija, pedig velük sincs semmi olyan "baj", ami miatt ne lehetett volna.

a fiúk közül (csak 5 volt az osztályban) meg kettőnek nem volt csaja érettségiig, az egyiknek még mindig nincs.


és ez csak a mi osztályunk, és itt 19-20 éves emberekről beszélek. ha azt számolnám össze, hogy 17 évesen hánynak nem volt kapcsolata, jóval több lenne.


nem vagy lemaradva, sem elkésve... egyáltalán nem.

2010. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát ha gondolod dobj egy privit:)


17f

2010. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mindenhol azt olvasni h egyáltalán nem ciki meg minden, de mégis mindenki furán néz rád amikor megkérdezik és te meg megmondod h még nem volt pasid.mondjuk és 15 vagyok de akkor is
2010. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!