Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogy 17 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 17 évesen nem volt még barátom, nem csókoloztam? De ha egyszer nem vagyok discos? 17L

Figyelt kérdés
ennyi a kérdésem.:P Nem akarok apáca lenniXP
2010. aug. 13. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ettől még nem leszel apáca,az ilyen dolgok főleg az IGAZI NAGY SZERELEM olyan váratlanul lép be az ember életébe,hogy alig tudja elhinni,hogy nemcsak álmodja.

hidd el nem vagy lemaradva semmiről.

2010. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy cseppet sem gáz és nem csak akkor tehetsz szert pasira,ha diszkóban lógsz állandóan,az a gáz,hogy manapság mindenki azt hiszi jó formán,hogy ha 14 évesen még szűz akkor el áshatja magát{-_-'}
2010. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz!! Én most vagyok 18 éves, és egy évvel ezelőtt még azt hittem, soha nem lesz senkim, pár hónappal ezelőttig én se csókolóztam, és egyátalán nem bántam meg. Hidd el egy fiu ha szerelmes beléd, észre sem veszi, hogy tapasztalatlan vagy.
2010. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg kedves kérdező, én 20/f vagyok, de nekem sem volt még barátnőm, és az első csók is várat még magára;)
2010. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a rendes válaszokat.:) csak olyan rossz látni hogy sok lánynak van barátja, nekem még nincs:(
2010. aug. 13. 20:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Nyugi nem gáz, de én is így vagyok hogy nincsen barátom:/ Pedig illene már,de majd eljön!! Legalább nem vagy híres arról hogy a falu k*rvája vagy a város k*rvája.! 17L
2010. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nekem is rossz ugyanezt látnom, de megpróbálom túlélni valahogy;)Igaz régebben megszóltak emiatt, de megtanultam, hogy hogyan ne figyeljek rájuk. Fel a fejjel, nem késett még el egyikőnk sem!;)
2010. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát,ha ez megnyugtat nekem sem volt még barátom,17 évesen.az első csók megvolt-1 discoban,egy tök aranyos sráccal.vele inkább utólag csak haverok maradtunk,de téll. nem vette észre,hogy első csók.szerintem nemgáz,a csókolózást gyakoroltam a nagy ő elött,de én már nagyon vágyom rá.hol vagy,nagy ő?(:
2010. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
nekem se volt még barátnőm és én se vagyok diszkós:)17/F
2010. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet...

Ráadásul van egy srác, akiért már egy éve epekedek, de ő semmit sem érez irántam.

Próbáltam már összejönni mással, igaz, csak neten, de amikor már kezdtek volna komolyabbá válni a dolgok, még akkor is csak Ő járt a fejemben, átverni meg senkit sem akartam X(

L/18

2010. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!