Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható indok,hogy akivel ismerkedem sokszor 1 héttel később válaszol,mert elfoglalt?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőn megismerkedtem egy csajjal. Üzletvezetőként dolgozik és mellette jár suliba is. Nem egy városban élünk,de megbeszéltük hogy találkozunk,amikor mindketten ráérünk.

Volt olyan hogy 1 héttel később válaszolt az üzenetem és elkezdett mentegetőzni,hogy ne haragudjak,de nagyon húzós időszakja van,mert most kereskedelemben rengeteg munka van és suliba is jár,ezért nem írt.

Nyugodtan mondtam neki,hogy semmi baj,ha lement ez a bevásárlási láz,akkor találkozunk.

Szerintetek elfogadható,hogy valaki ismerkedés során amiatt nem ír mondjuk 1 hétig vissza,mert nagyon elfoglalt?

Szóvá tegyem neki,hogy 2-3 naponta írhatna pár sort?


2021. jan. 3. 09:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én azért megkérdezném tőle, hogy minek ismerkedik, ha nem fér bele az életébe egy párkapcsolat. Aztán ha hisztizve, pocskondiázva reagál, akkor elköszönök tőle és többet ebben az életben szóba sem állok vele. Csak ha nagyon muszáj. Ha normálisan válaszol a kérdésre, akkor mondd meg neki, hogy jól esne neked, ha többször írna.
2021. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#12: Na, ugyan minek? Egótuning ezerrel, élvezi, hogy ugráltathatja a férfiakat. Ja és egyébként pont az ilyen emberek azok, akik hisztizve reagálnak, ha rákérdezel, hogy mégis mi van, és úgy próbálják alakítani a dolgokat, hogy még a másik embernek kellene szarul éreznie magát, holott neki csak jogos elvárása lenne azzal, hogy a partnere kicsit jobban odafigyeljen rá.
2021. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocs, 11-et akartam írni.
2021. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem elfogadható. Legalább egy mondatot van idő írni a nap 24 órájából. De ne tedd neki szóvá. Akár nem érdekled, akár ő valóban ilyen, hosszú távon úgysem lenne jó ez így.
2021. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha ő is akarna találkozni, akkor nem hetente írna. Ennyi...
2021. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#11 vagyok. Valóban nem lenne értelme ezt szóvá tenni. Csak próbáltam rávenni a kérdezőt arra, hogy legalább ő korrektül zárja le az ismerkedést, ha már a másik nem képes erre.
2021. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne gondolj feltétlenül a legrosszabbra. Nővérem is ilyen, de nem direkt csinálja. Csak ő olyan típus, hogy amíg valakivel nem találkozott élőben, addig felesleges időpocsékolásnak tartja az írogatást, mert közben meg lehet, hogy egyáltalán nem is tetszik neki a másik majd, ha találkoznak.
2021. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon szubjektív dolog, hogy mi az elfogadható ebben az esetben.


Voltam én is így, napokig nem válaszolt a lány, de barátnőkkel iszogatni volt idő. Miközben ő is a munkájára hivatkozott, valamint arra, hogy neki több idő kell megismerni valakit, nem tud rögtön haverkodni és mi lenne, ha először inkább csak elvárások nélkül ismerkednénk.

Ez azután történt, hogy először megkérdeztem, hogy akkor most hogyan is állunk, mert mintha nem lenne annyira lelkes.

Oké, akkor mondom folytassuk, hátha odafigyel arra, hogy ne 3-5 naponta válaszoljon, én sem a kezét kértem meg, és nem sértődött meg a kérdésemen, ez pluszpont.

Nos nem ez történt, másodszorra pedig már azt írtam neki, hogy oké, tisztáztuk a kereteket, az én véleményem viszont az, hogy a 3-5 naponta írás (nem cseszegettem naponta, hogy ménemírszmá :D) és a hetekig nem találkozás (karantén kezdetén volt ez, így munka mellett csak hétvégente tudtunk találkozni, de ő 3ból csak egyszer ért rá) még csak ismerkedésnek sem nevezhető, ezért minden jót kívántam neki, és elköszöntem.


Szóval a helyzet az az, hogy ha NEKED nem elfogadható, akkor pár kedves mondattal lezárod az ismerkedést, és ennyi. Nincs ezzel gond, nem történt tragédia, egyszerűen csak valószínűleg nem illetek össze, vagy ahogyan mondták, nem tetszel neki annyira, közben jött más aki jobbnak tűnik nálad, stb.

Ez sem gond, előfordul, senkinek sem a hibája.


Beszólogatni felesleges, mert biztosan védekezni próbál majd (senki sem szereti, ha jogosan minősítik), és csak sárdobálás lesz belőle.


Míg ha kedvesen elköszönsz, akkor az egésznek pozitív kicsengése lesz. Csak ne hagyd magad rádumálni a folytatásra, mert hiába fogadkozik, ha eddig nem tett több energiát az ismerkedésbe, biztos, hogy ezután sem fog majd.

2021. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!