Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható indok,hogy akivel ismerkedem sokszor 1 héttel később válaszol,mert elfoglalt?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőn megismerkedtem egy csajjal. Üzletvezetőként dolgozik és mellette jár suliba is. Nem egy városban élünk,de megbeszéltük hogy találkozunk,amikor mindketten ráérünk.

Volt olyan hogy 1 héttel később válaszolt az üzenetem és elkezdett mentegetőzni,hogy ne haragudjak,de nagyon húzós időszakja van,mert most kereskedelemben rengeteg munka van és suliba is jár,ezért nem írt.

Nyugodtan mondtam neki,hogy semmi baj,ha lement ez a bevásárlási láz,akkor találkozunk.

Szerintetek elfogadható,hogy valaki ismerkedés során amiatt nem ír mondjuk 1 hétig vissza,mert nagyon elfoglalt?

Szóvá tegyem neki,hogy 2-3 naponta írhatna pár sort?


2021. jan. 3. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tartanám elfogadhatónak, mert úgy érezném, nem is aktuális neki ez az egész ismerkedés. akármennyi melóm van, pár mondatot azért képes vagyok írni.
2021. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Hát az én párom covid intenzíven apolónő. Na neki elfogastam, hogy nem válaszol műszak közben, mert beöltözve van és ellátja a betegeket (ekkor bent sincs nála a telefon) vagy adminisztrál vagy piheg és rendezi a szükségleteit.

Tudja jól, hogy felhívom, ha valami fontos dolog van, ő pedig visszahív, amint tud.

Egyébként, ha nem valami hasonlóan jó kifogása lenne, nem tudnám elfogadni. Ha heti 1x válaszolgat, még vagy 2-3 nőt tud tartani melletted..

Mi pont a tavaszi hullámban ismerkedtünk meg, minden nap írt, csak a 24 órás műszakokban nem, meg volt, hogy néhány óra múlva válaszolt, de mindennap írt, pedig fáradt volt nagyon.

2021. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik ilyen elfoglalt ember. Gondolj bele, ezek szerint haza csak aludni jár? 16 órákat dolgozik, ebédszünet nélkül?


Nem tudnám komolyan venni.

2021. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem, nincs olyan ember akinek ne legyen napokig semmi szabadideje. Én is jöttem már ezzel, ha számon kért valaki a késői válaszért
2021. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfogadható. Napi 10-15 perc azért juthatna rád, ha fontos lennél neki. Nyilván nem vagy az.
2021. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen elfogadható. Én sem tudok állandóan írogatni annak a 3-4 lánynak akivel együtt vagyok. Pl mikor az egyikkel együtt alszok, udvariatlanságnak érzem írni mellőle a többi csajnak.
2021. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted akinek egy hétbe telik egy üzit megírni, annak mennyi ideje lenne egy párkapcsolatra? Ez még viccnek is rossz, az ilyen ember "ismerkedése" nem komolyan vehető.
2021. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit a csaj tőled, csak húzza az időd. Szó nélkül tiltás, törlés.
2021. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, ennyi az egész.
2021. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarna, akkor törődne veled. És most nem arról van szó, hogy kisregényeket kellene írogatnia, hanem 1-2 érdeklődő mondatot, pár sort. Egyáltalán jelezni azt, hogy gondol rád.
2021. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!