Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos! Mit irjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jóba vagyok meg minden és kb 1,5 hónapja megkérdezte nem-e akarok járni vele én mindig csak azt irtam h. nem tudom, nem tudom!!És mire eldöntöttem nem jöttek össze a dolgok h. találkozzunk és hát kicsit meg sértődött de bocsánatot kértem és meg bocsátott akkor is meg kérdezte h. akarok vele járni azt mondta valószinű azt mondta jó és ennyi nem lett belőle semmi. Most akarok irni neki MSN-en de nem tudom mivel kezdjek!!Lécci segitsetek
2010. aug. 13. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A következőkre lesz szükséged ha írsz neki: a magyar helyesírás tanulmányozására, az igekötők megfelelő használatára és központozásra.
2010. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
szánalmas vagy. komolyan, ennyire nincs semmi fantáziád?
2010. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igen gyorsan irtam és téged mit zavar ez annyira???!!!Azért mert nem tom h kezdjem el attól még szerintem nem vagyok szánalmas!!
2010. aug. 13. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
De, eléggé szánalmas vagy. Mint ahogy majdnem az összes korodbeli lány/fiú. Főleg a 13-16 éves korosztály. Mi az, hogy nem tudsz mivel kezdeni? Istenem, használd már az agyad, azért van. Köszönj, kérdezd meg mi van vele, stb. Egyébként is mit kéretted magad ha tetszik a srác?? Hihetetlen...
2010. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írd neki:

Szeretnék veled beszélgetni egy fontos dologról.

Aztán a többit írod, hogy : ugye nemrég beszélgettünk arról, hogy járunk-e. Mi lenne, ha megpróbálnánk ezt a kapcsolatot? MIt szólnál hozzá? Persze ha még te is akarod.



VAlahogy így. Ha akarod írd át, vagy írj hozzá több mindent.

Egyébként láttam ENNÉL rosszabb, sokkal rosszabb helyesírást.

2010. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:51:


Ez most erősen OFF: én elhiszem, hogy van ennél rosszabb helyesírás. De tudod egy kicsit frusztráló, hogy az ide beíró, magát rettentő érettnek érző tizenéves (figyelem, tizenéves, tehát nem írást és olvasást tanuló kisiskolás) képtelen leírni három (!) szót hibátlanul egymás után. Ez borzasztó. Látni, hogy a társadalmunk ennyire elcsökevényesedik úgy, hogy a bulikhoz, az MSN-hez, a pasizáshoz, az anális szexhez érettnek érzi magát.

2010. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16.54-

Ebben igazat adok! Valóban ez a helyzet. Sajnos. :-S

Másképp kéne lennie a dolgoknak, de hát ez van..

Néhol annyira nem is értettem mit írtál kérdező, de nem baj :-D Azért egy kicsit több fantáziát! Próbáld meg te is megfogalmazni mit akarsz neki írni. Azért írtam keveset, hogy hátha eszedbe jut valami neked is és akkor hozzáírhatod. ;-)

Remélem azért tudtam segíteni:-D

2010. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek!! És az igaz hogy a gépen a helyesirásom szánalmas.És nem valami jól fogalmazok de amúgy az életben a helyesirásom eléggé jó de nagyon köszönöm a tanácsokat. És, bocsi mindenkitől!!!
2010. aug. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!