Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok, de nem volt még pasim. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, sőt sokak szerint szép vagyok... Nem vagyok se nem túl sovány se nem kövér, én azt hiszem az lehet a baj, hogy nem olyan a viselkedésem mint a többi lánynak, és emiatt nem jön össze..? Nem arról van szó, tetszettem már fiúknak, de nekem egyik se jött be, általába, hosszúhajúakra, rastákra, rockrekre, punkokra bukom :D de azért van kivétel, és ezek közül akárhánynál próbálkoztam nem kellettem nekik :(( mi lehet a baj??
2010. aug. 13. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy ezen görcsölsz. Még csak 17 éves vagy, ha majd szeretni fogsz egy fiút és ő is téged akkor simán megy minden. Egyáltalán nem gond, hogy 17 évesen még nem volt pasid.
2010. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

17 éves fiu vagyok, de nem volt még csajom. Normális ez?


Nem tudom hogy ronda vagyok e, biztos van aki szerint szép ... Nem vagyok se nem túl sovány se nem kövér, én azt hiszem az lehet a baj, hogy nem olyan a viselkedésem mint a többi fiunak, és emiatt nem jön össze..? Nem arról van szó, tetszettem már lánynak,de akárhánynál próbálkoztam nem kellettem nekik :(( mi lehet a baj??

2010. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenki abban a korban kezdi amelyikben akarja... az semmit nem jelent,hogy 17 évesen nem volt pasid! semmi baj nincs veled,ez természetes.majd eljön a lovagod vagy mi :D így a leírás alapján szinpatikus vagy,szóval nincs veled baj :)
2010. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

24 éves fiú vagyok, és nem volt még csajom. Normális ez?


Én sem vagyok ronda sem, hügye sem, ráadásul sokak szerint kifejezetten humoros vagyok.

2010. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!