Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy sráccal, aki többször célozgatott már erre, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
betegség miatt (IBS) nagyon figyelnem kell az étkezésemre, próbálom a legjobb minőséget venni mindenből,plusz sok mindent nem ehetek meg. Ez anyagiakban azt jelenti, hogy körülbelül olyan 120at elköltök étkezésre, és akkor vagyok tünetmentes, így teljes életet tudok élni. A srác azt hiszi hogy beképzelem, és nincs szükségem erre, többször célozgatott rá,hogy ha gyerekem lesz le kell mondanom erről. Mióta megengedhetem ezt magamnak azóta vagyok jobban,nem tudom elképzelni újra a régi állapotot,sok fájdalommal járt. Mit tennétek a helyemben?
2020. dec. 22. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen problémám van.

Ezzel nem is kell foglalkozni, mert nem ért meg téged.

Ha tényleg szeretne nem beszélne ilyet.

Tudom ez milyen nehéz helyzet, a kaja beszerzése és az ismerkedés is.

Nálam ez a legfőbb ok az ismerkedésnél, több embert elutasítottam inkább, mert féltem hogy majd ilyen helyzet leszy vagy éppen nem kellek.

32 N

2020. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon sokan tényleg a kaján spórolnak,ezekután vesznek maguknak értelmetlen drága dolgokat amit csak mutogatni lehet,ezekután majd később egészségügyi problémáik lesznek a rossz minőségű kaják után.

Érdekes módon Ausztri-Németben minőségibb kaják vannak magyarhoz képest és megfizethető árakon is,az ő fizetésükhöz képest pláne.


Nemrég fel tettem ezt a kérdést otthon tesóméknak,miért a kaján spórolnak?

Sógortól értelmes választ nem kaptam,helyette inkább meg mutatta a le értékelt 39999ft vékony divat kabátját amiben szét fagy az ember.

Olyan szemét kajákat eszik hogy az már fáj,sokan oda vannak a hamburgerért is na én nem,ritka az amikor olyat eszem.

Valamiért a minőségi ételeket választom,készítem,eszem.


22F

2020. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Menj át hozzá filmezni, egyél valami xart amivel megkínál aztán fosd tele a wcjét :D Egyből megérti majd :D

Bocsi.

2020. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

Ez valami férfi logika, ezt én családos nőként nem értem, hogy miért kéne másként enned, ha gyereked lesz. Elmagyarázza valaki?

Addig egy jó tanács egy vén, tapasztalt tyúktól. Mindegy, hogy mi a téma: ha a pasi lerendezi annyival, hogy hisztizel (jelen esetben azzal, hogy beképzeled, nem is vagy beteg), az azt jelenti, hogy se te, se a gondjaid nem érdeklik, nem tekint rád egyenrangúként. Tedd lapátra nyugodtan, pár hónap/év bosszúságot és sírást megspórolsz magadnak.

Akit érdekelsz, az egy hónap után fejből fújja, hogy miből mit veszel, és mit nem ehetsz meg.

2020. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

"Ez valami férfi logika"


Ez meg valami női logika? Mármint egy marha miatt a többi 4.5 milliárd férfire alkalmazni a következtetést?

2020. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
IBS-esként mondom, hogy dobd ki ezt a kontrolláló gyökeret a francba. :)
2020. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"IBS-esként mondom, hogy dobd ki ezt a kontrolláló gyökeret a francba. :)"


Jaj, de olyan jóképű!


Mármint nyilván az, mert különben már magától dobta volna ennél kevesebbért egy randi után, most viszont itt pörög a témán, és töpreng, hogy menthető e a helyzet, mert titkon érzi, hogy ez vér gáz, de akkor pattintani kellene, azt meg semmiképpen nem akarja...


A tipikus kettyinteni és szűznek maradni dilemma, csak még nem tudja, hogy ennek nincs megoldása.

2020. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!