Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy sráccal, aki többször célozgatott már erre, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
betegség miatt (IBS) nagyon figyelnem kell az étkezésemre, próbálom a legjobb minőséget venni mindenből,plusz sok mindent nem ehetek meg. Ez anyagiakban azt jelenti, hogy körülbelül olyan 120at elköltök étkezésre, és akkor vagyok tünetmentes, így teljes életet tudok élni. A srác azt hiszi hogy beképzelem, és nincs szükségem erre, többször célozgatott rá,hogy ha gyerekem lesz le kell mondanom erről. Mióta megengedhetem ezt magamnak azóta vagyok jobban,nem tudom elképzelni újra a régi állapotot,sok fájdalommal járt. Mit tennétek a helyemben?
2020. dec. 22. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozgass olyannal, aki megmondja, mit csinálj!
2020. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak buta, de még erőszaos is mellé, igazi főnyeremény. Minek találkozgatsz ilyen söpredékkel?
2020. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozgass vele.
2020. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Én nm találkoznék vele többet. Semmi szükségem egy buta pasira, aki ostobaságából és lekicsinylő hozzáállásából adódóan azt hiszi, hogy a problémáimat csak beképzelem magamnak.
2020. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesz téged komolyan, megmondja hogy miről kell majd lemondanod, azt gondolja tudja mire van szükséged, miközben te SAJÁT TAPASZTALAT alapján átélted, mire van szükséged, és mégis az ellentétét mondja, nem hisz neked abban, ami RÓLAD szól.


Ha ennyire törődsz magaddal és a betegségeddel, nem tesz jót, ha valaki akivel elvagy, az ennyire nem figyel erre.

2020. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem hiszi el mint mondok, egy számomra fontos dologról pl betegségemről,vele inkább nem tervezek tovább,ne hazudtoljon meg.
2020. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az emberek többsége az anyagi helyzetük miatt, legtöbbször az étkezésen spórolnak. Inkább megveszik az 50 ezres cipőt, mert az alap, de kajából meg a legszarabb, legolcsóbb fost veszik, mert nehogy már arra is költsön. Nincs rá pénz. Épp csak azt felejtik el, hogy hosszú távon nem lesz mire drága ruhát és cipőt venni, ha most nem törődnek az egészségükkel. Egy hülyének ezt hiába magyarázod. Aki annyira primitív, hogy megveszi a legolcsóbb, legszarabb virlit a legújabb Iphonenal a kezében az meg is érdemli, hogy meghaljon. Manapság a szar kaja lett a divat. A gyorséttermi kaja is egy szar, mégis úgy pózolnak a mekis sültkrumplival, mintha a Gucci "receptje" lenne. (Tudom, hogy a gucci ruhamárka, irónia...)

Szóval én már nem állok le vitatkozni idiótákkal. Magammal foglalkozok, megpróbálom azt venni, ami az én életembe és anyagi helyzetembe a legjobban belefér, inkább költök kajára, mint drága rongyokra.

2020. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj hozzá feleségül, és hallgasd egy életen át, hogy csak haluzod a dolgot...


Mégis, szerinted mit kellene csinálnod?



Őszínte leszek, fogalmam sincs, hogy mi az az IBS, és kamu betegség e vagy sem, de egyet tudok, hogy ez így teljesen értelmetlen randi, mert akár kamu akár nem te hiszel benne, ő meg nem. Innentől nincs kérdés.

2020. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Tudom mi az IBS sajna.

De elegge jól kordaban lehet tartani ha odafigyelsz rá,ahogy teszed is.

Viszont ez akkor alakul ki ,vagy arra mondják rá,ha nem tudják mi okozza !

A pasit meg iktasd ki az életednől.

Támogatnia kellene,nem pluszba még stresszt generálnia ,mert az IBS-nek az sem tesz jót !

2020. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Főnyeremény a csávó. Ja, nem.

Ez az a típus, aki akkor is csak a vállát vonogatja, ha a társa szívrohamot kap. Mert "úgyis csak bebeszélte magának, hogy beteg, hö".

2020. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!