Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról a lányról, aki egy régebbi kapcsolata miatt nem mer bízni egy fiúban sem? A ki szeret titeket, csak fél, hogy esetleg ti is olyanok lesztek egy idő után, mint az a bizonyos valaki? Mennyire érzitek ezt kihívásnak? Próbálkoztok, vagy hagyjátok a francba?
2010. aug. 12. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nagyon gyorsan hagyom a francba


20F

2010. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Próbálnék beszélni vele.. de ha nem menne és nem bízna bennem akkor hagynám a fenébe... bizalom nélkül nincs (jó) kapcsolat..
2010. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ebben semmi kihívás nincs max fejfájás. Meglehetősen rosszul esne,hogy ok nélkül beskatulyáznának és ezért elküldeném minden bizonnyal
2010. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ebben én úgy gondolkodok: oké hogy senkiben sem bízik, de bennem azért bízzon, mert én tudom, hogy megbízható vagyok :)) persze ezt ő nem tudja, de ha alapvetően negatívan áll a dolgokhoz, akkor felejtős.
2010. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hagyom a frászba azonnal
2010. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oké:) És ha tegyük fel megpróbálnátok a bizalmába férkőzni, hogyan tennétek?
2010. aug. 12. 19:47
 7/17 anonim ***** válasza:
A bizalom az egy adott dolog. Nem próbálkoznék különösebben vagy bízik bennem vagy nem. Ez igy működik. Arról én nem tehetek,hogy nem vétettem semmit és ő mégis kételkedik. Max annyi,hogy beszmolnék neki mindenről ami bizalmatlanságra adna okot és mindig őszinte lennék. Ennél többet nem lehet tenni
2010. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sokat beszélni vele STB.
2010. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én egy ideig próbálkozom, és mindenféle ígérgetős dumával próbálom becserkészni.

Aztán ha nem veszi a lapot, ez pár óra alatt kiderül (most lehet sokat mondtam, de én szeretek csajokkal dumálni sokat, másoknál ez lehet egy perc sincs), hagyom és barátok, ismerősök leszünk.

Egyébként ez valami női identitásprobléma, hogy "nem bízunk a férfiakban" könnyű mondani..., én szép szóval, dumával fűzögetek csajokat, és a vége mx, hogy legyünk barátok.

Következő hétvégén meg hallom, hogy egy jött-menttel lefeküdt egy házibuliban...

Hát köszike....kíváncsi lennék milyen az a "jött-ment"?

2010. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
de ha a bizalmatlanság ellenére ő b@szna át szétverném a hülye fejét.
2010. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!