Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy 18L évesen erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 18L évesen erre vágyok? Kinek van még ilyen vágya?

Figyelt kérdés

egyedülálló vagyok és ha lehetne fognék egy pasit akit szeretek és együtt élnék vele egy albérletben.átugranám ezt a járunk nem járunk randizás dolgot,azt szeretném,ha egyetemisták lennénk és gondoskodhatnék róla ő pedig keresne pénzt az egyetem mellett.és takaréskoskodnánk.segítenénk egymásnak tanulásban.mindig rendet tartanék otthon és csinálhatnék neki minden nap különleges ételeket és desszerteket amiket imádna és dícsérne érte és az ágyban is kapna tőlem egy kis desszertet;)és vizsgák előtt segíteék neki ellazulni,kiszolgálnám minden téren.aztán néha elmennénk bulizni.és szeretném berendezni a lakást nem csak lányosan hanem stílusosan:Dváltozatos éjszakákat biztosítanék neki.és vennék neki néha egy egy jó felsőt.


HA BEMEGYEK EGY BOLTBA mindíg azon gondolkozom mit érné meg megvenni és mit vennék a fiúmnak ha már ott járnánk hogy együtt élünk.pedig még fiúm sincs mégis folyton ezen jár az agyam.


2010. aug. 12. 18:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ilyen barátnőt szeretnék magam mellé a jövő folyamán :) egyáltalán nem beteges,hanem tökéletes;) ezeket a dolgokat én is viszonoznám ám.. :o
2010. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó kettő hozzászolóval , énis összetenném a két kezem , ha hasonló gondolkodású barátnőm lenne ;)

21/F

2010. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nahát!

Úgy tűnik, sok fiúnak tetszenél..


26/N


:))

2010. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem véletlen, nem semmi csaj a kérdező:)

21F

2010. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hozzám jössz feleségül?

25/f

2010. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

azt hittem ez megrémíti a fiúkat,mármint az albérlet

de én nem akarok élőskődni rajtuk csak érezni hogy mindent megtehetünk és szeretjük egymást:)

2010. aug. 12. 20:27
 17/20 A kérdező kommentje:
2010. aug. 12. 20:29
 18/20 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok b@asszus és fiú és néha én is érzem h már tök jó lenne eggyütt élni valakivel akiről gondoskodni lehetne tudom ez most kicsit érdeksenek tűnhet mert manapság... márcsak a bulizáson jár az ilyen idős "gyerekeknek", csak sokan szeretnek "nagynak tűnni"-.- (és légyszi ne szóljatok le)
2010. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom, hogy normális-e, de minden esetre én is erre vágyom, azzal a különbséggel, hogy nekem van barátom kb fél éve. Legszívesebben már én is vele laknék, ugyanúgy, ahogy te leírtad, de erre még várni kell...elég kiábrándító belegondolni :(
2010. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a napokban voltam a barátomnál. egy külön kis apartmanszerűségben.csak ketten pont mint a "nagyok" :D

azt hiszem én is el tudnám ezt viselni:) de annak is örülök h nem kell teljesen önállóaknak lennünk. tetszik ez így:)

2010. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!