Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy 18L évesen erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 18L évesen erre vágyok? Kinek van még ilyen vágya?

Figyelt kérdés

egyedülálló vagyok és ha lehetne fognék egy pasit akit szeretek és együtt élnék vele egy albérletben.átugranám ezt a járunk nem járunk randizás dolgot,azt szeretném,ha egyetemisták lennénk és gondoskodhatnék róla ő pedig keresne pénzt az egyetem mellett.és takaréskoskodnánk.segítenénk egymásnak tanulásban.mindig rendet tartanék otthon és csinálhatnék neki minden nap különleges ételeket és desszerteket amiket imádna és dícsérne érte és az ágyban is kapna tőlem egy kis desszertet;)és vizsgák előtt segíteék neki ellazulni,kiszolgálnám minden téren.aztán néha elmennénk bulizni.és szeretném berendezni a lakást nem csak lányosan hanem stílusosan:Dváltozatos éjszakákat biztosítanék neki.és vennék neki néha egy egy jó felsőt.


HA BEMEGYEK EGY BOLTBA mindíg azon gondolkozom mit érné meg megvenni és mit vennék a fiúmnak ha már ott járnánk hogy együtt élünk.pedig még fiúm sincs mégis folyton ezen jár az agyam.


2010. aug. 12. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
?
2010. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Van aki óvónő van aki titkárnő akar lenni..Te úgy néz ki, hogy HÁZIASSZONY akarsz lenni, aki mindenben jó és tökéletesen vezeti a háztartást. Ha nézed a született feleségeket akkor a leírás alapján olyan Bree-s vagy. :D Biztos azért akarod átugrani a randizós részt, mer az sokszor bonyolult, ciki, nehézkes. Mindenesetre érdekes vágyak :D
2010. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
:) ari, én is ilyen vagyok, biztos találsz olyan fiút még aki hasonlóan gondolkozik.
2010. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

néha engem is elkap egy ilyen hangulat :D

szerintem csak érettebb vagy sok korodbelinél... ami nem baj... :D

de vigyázz, mert lehet h sok fiút elijesztenél ezekkel a vágyakkal. szóval ha ismerkedni akarsz, ne ezzel kezdd. bár ha csak komoly kapcsolatra mész, így biztos kiszűröd, kivel érdemes foglalkoznod :D

és amúgy, arra nem gondoltál, h ha egy sráccal élnél együtt, akkor később hiányozna az ismerkedős, keresgélős szakasz? tudom, erről rendesen megoszlanak a vélemények...


17/L

2010. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
De ugye azért nem vagy csúnya? Mert a hozzáállásod szimpatikus. ;)
2010. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy, legszívesebben én is kihagynám a járunk nem járunk részt... igen csak nehéz, és tök jó lenne már úgy tudni egy barátnőt hogy haza jövök és vár és minden napi dolgokat meg lehet beszélni, nem kell azon izélni hogy úúú mit mondok milyen témával kezdjünk stb... bár összeköltözés kicsit még halasztanám de a többi tényleg tetszik nekem :)


Jó lenne már valahogy így lenni egy lánnyal :)

2010. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nem vagyok csúnya:D szerintem normálisan nézek ki

azt elfelejtettem írni hogy mivel sportoló vagyok jó érzéssel töltene el ha mindíg lenne valaki otthon.ráadásul pesten szeretnék továbbtanulni ,ahol koliba vagy albérletbe kell költöznöm ,de a sportot ott tovább folytatom.

2010. aug. 12. 18:53
 8/20 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagyok együtt a párommal, együtt élünk.

Ő infós, otthon dolgozik,

én meg gondoskodom róla.


Szuper így együtt.

Már csak egy baba hiányzik...


26/N

2010. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

jaj:D AZ JÓ

nekem nem hiányzik még a baba ,majd 15 év múlva:D

MOST még egy kutya se kéne ,mert nem tudnánk róla gondoskodni.nekem sok edzésem van és tanulni is jól akarok ,h legyen munkám , a többi időt pedig a faszimmal akarom tölteni:D

2010. aug. 12. 19:17
 10/20 Zsol-Tee válasza:

Igazából fura is meg nem is hogy erre vágysz. 6 évig voltam együtt exbarátnőmmel amiből majdnem 2 évet együtt laktunk. Belőle ez hiányzott pedig ő is annyi idős mint te. Talán te már tudod mit szeretnél kezdeni az életeddel. Minden esetre bármelyik férfi összetenné a 2 kezét ha találna egy ilyen lányt. Hajrá!!!


25F

2010. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!